Tatranské fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatranské fórum

Tatran
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Padavky ...

Goto down 
+7
janinka
Miškutálek
BubínekL
Kamilka
Pidéla
Pájinka =)
Nelča
11 posters
AutorZpráva
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeSat Feb 10, 2007 8:01 pm

Sonička dnes hapala. Trickoušek si jí odložil hned na prvním poli Laughing
Ale držela se docela dlouho a statečně Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Pájinka =)
"Přípravka"
Padavky ... Default1
Pájinka =)


Poeet p?íspivku : 42
Age : 32
Registration date : 09. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeTue Feb 13, 2007 12:46 am

A dnesak spadla Anežka z Mejíčka!!! Já sjem to nabonzovala s hrdostí, pže na mě stejně nikdo nemá Laughing queen
Návrat nahoru Goto down
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeTue Feb 20, 2007 9:40 pm

Ja nechci bonzovat, ale kdyz jsme v tom tak musim naprasit i nasi trenerku. Ano, Petulku jiz po druhe minuly tyden sesadila Corveta... a ne zrovna elegantne. Ma chudak jelita, ze nemuze hacat = Petka Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeFri Feb 23, 2007 9:15 pm

Mám špatne zprávy. Lucka Bubnova dnes spadla z Arota, opravdu ošklivě. odvezli ji sanitkou a o jejim stavu se nevyjadrili. Tak když budete někdo vědět jak je na tom tak se prosim ozvěte. DÍKY confused


Naposledy upravil dne Fri Feb 23, 2007 9:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeFri Feb 23, 2007 9:24 pm

Dnes si take svou vybrala Niky Zákonova. Dlouho odolavala Korokovým pokusům ji odlozit... ale přece v nestřežene chvilce ji prelstil... dnes tedy dva pády... na dvou nových dečkách....
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Pidéla
"Začátečník"
Padavky ... Default2
Pidéla


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 09. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeFri Feb 23, 2007 9:48 pm

no tak prej Bubinek ma lehkej otres mozku..dneska jsem se tam na chvilinku stavili a sestricka nam rekla, ze ji moc dobre neni, ze i zvracela!!ale nepustila nas tam takze jsme ji nevideli!!
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Padavky ... Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeFri Feb 23, 2007 9:51 pm

Jestli se můžu zeptat.. Co Arouš vyváděl, že to takhle dopadlo??
Návrat nahoru Goto down
Pidéla
"Začátečník"
Padavky ... Default2
Pidéla


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 09. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeFri Feb 23, 2007 9:53 pm

prej vyhodil ono to moc lidi nevidelo!!
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Padavky ... Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeFri Feb 23, 2007 9:58 pm

aha:cry: snad bude co nejdřív v pořádku...
Návrat nahoru Goto down
Pájinka =)
"Přípravka"
Padavky ... Default1
Pájinka =)


Poeet p?íspivku : 42
Age : 32
Registration date : 09. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeSat Feb 24, 2007 12:02 am

Já jsem to viděla, Arouš vylítnul v céčk a pak hodil lupana a Bubínek sebou docela dost mrskla o zem... Neutral Sad
Návrat nahoru Goto down
BubínekL
"Přípravka"
Padavky ... Default1
BubínekL


Poeet p?íspivku : 4
Age : 35
Registration date : 11. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeTue Feb 27, 2007 12:03 pm

A jela jsem aspoň s houkačkou? Já si totiž toho moc nevybavuju.
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Padavky ... Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeTue Feb 27, 2007 4:34 pm

BubinekL: Jee.. Tak ty jsi už v pohodě?? To je supeer.. A ještě sranda.. tak to má bejt..
Návrat nahoru Goto down
Pidéla
"Začátečník"
Padavky ... Default2
Pidéla


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 09. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeTue Feb 27, 2007 11:30 pm

jj Luci houkali!ja je slysela!ale jenom chvilku!!
Návrat nahoru Goto down
BubínekL
"Přípravka"
Padavky ... Default1
BubínekL


Poeet p?íspivku : 4
Age : 35
Registration date : 11. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeWed Feb 28, 2007 10:36 am

Tak aspoň že tak. Já vim že mě nakládali do auta, ale nevim že mě vezli. Very Happy A taky si pamatuju že sem měla úplně všude písek, jsem ho klepala z postele ještě v neděli.
Návrat nahoru Goto down
Miškutálek
"Přípravka"
Padavky ... Default1
Miškutálek


Poeet p?íspivku : 41
Age : 39
Registration date : 13. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeWed Feb 28, 2007 10:44 am

No vážení naše Peťulka opět hapala z Trikouše Smile v sobotu tak snad už by jí to mohlo stačit, timhle tempem by mě v počtu pádů mohla ješťe předběhnout lol!
Návrat nahoru Goto down
Pidéla
"Začátečník"
Padavky ... Default2
Pidéla


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 09. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeWed Feb 28, 2007 11:08 am

coze Petka spadla z Tricka??jako na soustredku??
Návrat nahoru Goto down
Pájinka =)
"Přípravka"
Padavky ... Default1
Pájinka =)


Poeet p?íspivku : 42
Age : 32
Registration date : 09. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeMon Mar 05, 2007 1:15 pm

A já se musim prásknout!! Přišla jsem zcela zbytečná Montaně, která me odložila asi 10m od jízdárny... Asi abych to neměla zpátky tak daleko lol! Ale dopadla jsem na nohy Wink
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Padavky ... Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeMon Mar 05, 2007 10:26 pm

Tak aspoň, že tak Pájí!!
Návrat nahoru Goto down
janinka
"Přípravka"
Padavky ... Default1



Poeet p?íspivku : 3
Age : 41
Registration date : 08. 03. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeThu Mar 08, 2007 6:44 pm

Zdravím všechny,
co se týče padání, buďte rádi, že už na Tatranu není Dominik. Takový menší provozáček, starší členové si vpomenou. Zkuste se na něj zeptat třeba Horajdy Wink ... To jakmile někdo přijel do nemocnice a řekl doktorum "pád z koně" , doktoři se jen zeptali "Dominik?" .
Taky jsem párkrát vyryla hubou dvoumetrovou brázdu v hale... Laughing
Návrat nahoru Goto down
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeSun Mar 18, 2007 12:29 pm

Ahojky lidicky, jsem v Cechach teprve jeden den, ale vim , ze Arot sundal Misku na vyjizdce a pri te prilezitestosti take Tricky Sonicku (opet).
A taky Pavlinka opustila hrbet Triala, kdyz mi ho v dobre vuli opohybovavala...tak promin Pajiku... Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Pidéla
"Začátečník"
Padavky ... Default2
Pidéla


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 09. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeSun Mar 18, 2007 9:08 pm

no a prej Pavlik jeste spadla z Matesi!!
Návrat nahoru Goto down
Miškutálek
"Přípravka"
Padavky ... Default1
Miškutálek


Poeet p?íspivku : 41
Age : 39
Registration date : 13. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 10:48 am

Práskači afro
Návrat nahoru Goto down
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeFri Mar 23, 2007 9:19 pm

Včera Aďa Hrubeš z Linetky ... a dala si to rovnou dvakrát Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Pidéla
"Začátečník"
Padavky ... Default2
Pidéla


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 09. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 3:50 pm

JA SE TEDA TAKY MUSIM PRIZNAT, ALE PREDEM PREDESILAM, ZE TO BYLO STRASNE NEVINY! VE CTVRTEK 22.3. JSME BYLI NA VYJIZDCE JA MELA PUPACKYHO PAJA MELA MEJU BUBCA AJU A JANA MELA GOLDYHO...KDYZ JSME SLI UZ DOMU TAK JSME SI TAK VSICHNI POVIDALI A JA PAK DOSTALA "HISTERICKY ZACHVAT" A ZACLA SEM SE HROZNE VRTET..HOLKY CHUDACI NECHAPALI CO SE DEJE..MELA JSEM TOTIZ NECO V KALHOTECH A NESLO TO VYNDAT TAK JSEM SE NA TOM LUMPOVI ZACLA SLIKAT:lol!: OMYLEM JSEM SI SLIKLA I KALHOTKY DO PUL ZADKU A TAK JSEM CHTELA STRASNE RYCHLE SLIZT A TAK JSEM SE PREDKLONILA A ZROVNA V TOM LUMP VYKROCIL A JA HODILA SIBRU HEZKY DOLU DO TOHO HNUSNYHO MOKRYHO BAHNA, TAKZE JSEM MELA CELEJ ZADEK OD BLATA!!NO SAMOZDREJME HOLKY STRASNEJ VYBUCH..CHUDAK LUMPICEK TEN VUBEC NIC NECHAPAL, ALE DOBRY NA TOM VSEM BYLO, ZE SE MI NIC NESTALO, ALE STALO TO ZA TO..JO A TEN POCIT BYCH UZ OPRAVDU NECHTELA ZAZIT JE TO JAKO KDYBY JSTE MELI VCELU NEBO SKVORA V KALHOTECH FUUJ!!
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Padavky ... Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 6:07 pm

Ahoojky Pidel.. Jako to si dokážu představit jak ti bylo.. Ale jako ještě nikdy se mi to nestalo jako.. No Ale jako musela to bejt sranda jako.. Teda ne sranda.. Ale jako muselo to vypadat dost komicky když si hapalulala..flower Ale jako ještě se mi tohle nikdy nestalo.. Smile)
Návrat nahoru Goto down
Miškutálek
"Přípravka"
Padavky ... Default1
Miškutálek


Poeet p?íspivku : 41
Age : 39
Registration date : 13. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 9:59 am

Tak u nás je na padání nejlepši Korok v pondělí z něj dvakrát hapala malá Peťule pak hned jednou Krystýnka, včera měl velký ůspěch , protože odložil do trávy svou ošetřovatelku a jezdkyni afro a to jest NIKY ZÁKONOVÁ jocolor jocolor lol! cheers
Návrat nahoru Goto down
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeSat Apr 07, 2007 10:31 pm

Týnuška z Mejíka a Niky z Korouše... Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Kristyna
"Přípravka"
Padavky ... Default1
Kristyna


Poeet p?íspivku : 6
Age : 31
Registration date : 09. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeSat Apr 07, 2007 11:06 pm

Ty joooo, taky hned musite vsechno napraskat Exclamation Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Miškutálek
"Přípravka"
Padavky ... Default1
Miškutálek


Poeet p?íspivku : 41
Age : 39
Registration date : 13. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeSun Apr 08, 2007 4:52 pm

lol! nežaluje se, ale hlásit se to musí... lol!
Návrat nahoru Goto down
Trunka
"Přípravka"
Padavky ... Default1
Trunka


Poeet p?íspivku : 9
Age : 35
Registration date : 16. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeMon Apr 09, 2007 3:19 pm

Koukám holky, že u vás se žádnej pád neudrží v tajnosti lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeTue Apr 17, 2007 8:22 pm

Pidéla dneska z Trickyho... Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeThu May 31, 2007 1:49 pm

Laughing Včera dne 30.5. si Mejíček odložil Lucinku Bubínka:lol:
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Asharka
"Přípravka"
Padavky ... Default1
Asharka


Poeet p?íspivku : 30
Age : 32
Registration date : 15. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeThu May 31, 2007 4:10 pm

Nelča napsal:
Laughing Včera dne 30.5. si Mejíček odložil Lucinku Bubínka:lol:

Jj tak to jsem zrovinka viděla Smile Chcete zdrhajícího mejíka? Smile Až se dostanu k PC abych stáhla fotky tak Vám ho sem šupnu cyclops
Návrat nahoru Goto down
http://asharka.wz.cz
Kamilka
"Začátečník"
Padavky ... Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeThu May 31, 2007 4:45 pm

mno.. Mejííček to je upe zabijaak, jak koukaam..lol! ale je upe skweleej...Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 8:41 pm

Dnes 9.6.07 odložil Mejíček Pavlínku a to nenechalo Koroka klidným , okamžitě využil nastolené situace a nehezkým kozlem odložil i Terezku... a pak tam spokojeně pobýhali a nenechali se lapit.... Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Miškutálek
"Přípravka"
Padavky ... Default1
Miškutálek


Poeet p?íspivku : 41
Age : 39
Registration date : 13. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 10:31 am

Tak já se radši přiznám sama než mě někdo napráší vypadla jsem z Landyho nad skokem mám všude modřiny Embarassed pale lol!
Návrat nahoru Goto down
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 2:12 pm

Včera 12.6. Pája z Mejíčka Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 6:38 pm

musím se přiznat, jelikož dnes mě nachytal skoro každý... tak radší sama... dnes mě předevšemi velmi nesolventne odložil Pepíček (Trial). Hned po doskoku jsem hodila flopa. Mám natlučená kolena, ale myslím že Pepa je spokojený... a o tom to je... lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Kristyna
"Přípravka"
Padavky ... Default1
Kristyna


Poeet p?íspivku : 6
Age : 31
Registration date : 09. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 10:01 pm

Nelčí, zapomela si na kotrmelce,co si delala!! Ale teda Pepicek ti daval pěkný šlupky, hlavně že mu to skače:)
Návrat nahoru Goto down
Alík-pětiboj:)
"Přípravka"
Padavky ... Default1



Poeet p?íspivku : 4
Age : 31
Registration date : 21. 04. 08

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: ...   Padavky ... Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 7:49 pm

Musim se prásknout sama,než mě někdo nabonzuje!!Dnes 25.7.2008...jsem opět pokořila tatranskou lambrýnu..odvezla mě rychlá , mám totálka přelomenoou pažní kost a nalomenou kyčel..takže mi utečou nedělníé závoy a nejen ty.. Sad Sad !!!!!
Návrat nahoru Goto down
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 10:01 pm

Alík-pětiboj:) napsal:
Musim se prásknout sama,než mě někdo nabonzuje!!Dnes 25.7.2008...jsem opět pokořila tatranskou lambrýnu..odvezla mě rychlá , mám totálka přelomenoou pažní kost a nalomenou kyčel..takže mi utečou nedělníé závoy a nejen ty.. Sad Sad !!!!!
Aliku je mi te fakt lito... kdyby aspon po zavodech Evil or Very Mad
ale nahnala jsi nam vsem strach!!! Chod aspon koukat... a co boli te zadek? lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Alík-pětiboj:)
"Přípravka"
Padavky ... Default1



Poeet p?íspivku : 4
Age : 31
Registration date : 21. 04. 08

Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: au..:)   Padavky ... Icon_minitimeSun Jul 27, 2008 2:41 pm

Já se na ty závody tak těšila!!jednou mám čas, že na ně můžu a co se nestane.. Mad !!!!Zadek mě ani nebolí...spíš ta kyčel..a ta ruku docela dost bolí.. Sad ...budu se jezdit koukat to je jasný..jen mě mamka teď nechce pustit vlkakem, že se do toho někde bouchnu.. Evil or Very Mad ...ale to ukecám..řekla bych že tak nejpozdějš ve středu mě tam máte..a na závody se určitě taky dorazim podívat..!!Ach jo já se tak snažila, teď 3 měsíce nenbudu jezdit a pak budu ráda když aspoň nacválám.. Very Happy ..ale bojim se, když po 3 měsících nasednu abych se nebála..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Padavky ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padavky ...   Padavky ... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Padavky ...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tatranské fórum :: Dvůr :: Novinky-
Přejdi na: