Tatranské fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatranské fórum

Tatran
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Klábosení =o)

Goto down 
+18
Bramboráček
Trunka
Ďula (Slavošov)
janinka
Kristyna
Elísek
Barča.S
Verýsek
Kamilka
Hrubeška
Asharka
Miškutálek
BubínekL
Jitule (Čeřeniště)
Pidéla
Pájinka =)
RomeoGTV
Nelča
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
janinka
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1



Poeet p?íspivku : 3
Age : 41
Registration date : 08. 03. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Mar 09, 2007 12:03 pm

Laughing s tím klabonosem jsi mi připoměla... Moje šéfová (pracuju v O.S. Apolenka - stáj zaměřená na hiporehabilitaci a výcvik lidí na koni) mi teď říkala, že jedna naše kobylka (kladrubská bělka) měla embryotransfer, tudíž nosila hříbě, ale nebyla jeho matkou. Měl to být anglický plnokrevník. A když se hříbě narodilo, bylo zrzavé, nohaté... (prostě A1/1) a jako bonus mělo klabonos Very Happy Shocked Razz
A ještě se stal druhý případ, kdy zas chladnokrevná kobyla nosila taky plnokrevníka a ten zas pak měl rousy.
Holt ta genetika ještě není dostatečně probádaná cyclops
Návrat nahoru Goto down
Ďula (Slavošov)
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Ďula (Slavošov)


Poeet p?íspivku : 7
Age : 38
Registration date : 01. 03. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 12, 2007 1:38 am

Miškutálku, ozvi se mi na mail (LAMATRK@seznam.cz) nebo ICQ...
Návrat nahoru Goto down
Pidéla
"Začátečník"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default2
Pidéla


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 09. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 12, 2007 8:31 pm

ahojky holky jak se tu bez nas vubec mate????ani nenapisnete!!!krome(Misky,Tynusky a Pavlika Smile )pp
Návrat nahoru Goto down
Jitule (Čeřeniště)
"Začátečník"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default2
Jitule (Čeřeniště)


Poeet p?íspivku : 76
Age : 34
Registration date : 12. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 12, 2007 11:52 pm

Pidéla napsal:
ahojky holky jak se tu bez nas vubec mate????ani nenapisnete!!!krome(Misky,Tynusky a Pavlika Smile )pp
No Pidílko máme nebo alespoň já se mám celkem dobře. Akorát nějak nestíhám. O víkendu jsem u koníků, v týdnu musím do školy a na koníky a pak to dopadá tžak, že večer přijdu domu vyřízená a jdu se ještě učoit a pak už mi na ten internet nezbydou síly lol! A jak se máš ty?
Návrat nahoru Goto down
http://cereniste.wz.cz
Pidéla
"Začátečník"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default2
Pidéla


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 09. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 14, 2007 10:06 pm

no ahoojky mam se celkem dobre, ale uz se hrozne tesim domu..ale uz v nedeli takze super!!mej
te se tu dobre pp
Návrat nahoru Goto down
Pájinka =)
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Pájinka =)


Poeet p?íspivku : 42
Age : 32
Registration date : 09. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 14, 2007 11:32 pm

Ahojky Adýýý, já osobně se na vás už těšííím!! Příjde mi, že je nás tam teď hrozně málo... ale to mi asi nepříjde... Laughing Tak papa I love you flower
Návrat nahoru Goto down
Asharka
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Asharka


Poeet p?íspivku : 30
Age : 32
Registration date : 15. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: :) Lumpačisko   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 15, 2007 10:28 pm

Pidélko, kdopa to jé Question Líbí se ti Question Mně mooociky Smile Fotila jsem ho dneska Smile
Klábosení =o) - Stránka 5 Lump3natatran
Návrat nahoru Goto down
http://asharka.wz.cz
Asharka
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Asharka


Poeet p?íspivku : 30
Age : 32
Registration date : 15. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 15, 2007 10:52 pm

Jo ještě mimochodem, dneska jsem fotila krom stárky ještě jednoho koníka co byl s Lumpikem a Stárkou venku, ale newím přesně kdo to je, kdo mi poradí? Mám pocit že je to Tricky, ale fakt newim Smile Smile Další fotky z dneška najdete na v mé Fotogalerii (klik)

Klábosení =o) - Stránka 5 P1010235nafoceno
Návrat nahoru Goto down
http://asharka.wz.cz
Miškutálek
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Miškutálek


Poeet p?íspivku : 41
Age : 39
Registration date : 13. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Mar 16, 2007 12:10 pm

TRICKY
Návrat nahoru Goto down
Pidéla
"Začátečník"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default2
Pidéla


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 09. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Mar 16, 2007 9:43 pm

juuuu Pupacky no Miso jak to, ze je tak mooc spocenej??!!!!!ty jsi takova morkobylka!!!!!!!!!!!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 18, 2007 12:36 pm

Ja jsem vcera byla na Tatranku a jako necekana navsteva, jeikoz jsme se meli vratit az zitra.Tak vecer v tech devet byl Trickousek nevycistenej - uplne od potu slepenej a Cass taky... to bude takovej humbuk!!!! Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Miškutálek
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Miškutálek


Poeet p?íspivku : 41
Age : 39
Registration date : 13. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 10:49 am

lol!
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Mar 23, 2007 11:17 pm

Akojíky jako dlouho sem nic moocky nepísala a dost se za tu dobu změnilo upéé sem Happy sem ve Slavo a starám se o Normíka a čekáme miminko(Hříbátko) moocky je to užáá a dnes prutus vyjížďka..... Very Happy Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Trunka
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Trunka


Poeet p?íspivku : 9
Age : 35
Registration date : 16. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 27, 2007 3:57 pm

Ahoj tatranky.. sice k vám nechodím ani vas neznám ale zabrousila jsem na vaše stránky, tak doufám že můžu být vašim hostem.. mám ráda koně, taky na nich jezdím.pa pa Klara flower
Návrat nahoru Goto down
Miškutálek
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Miškutálek


Poeet p?íspivku : 41
Age : 39
Registration date : 13. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 9:22 am

To víš že můžeš mi máme hosty radi, kdepak jezdíš???
Návrat nahoru Goto down
Bramboráček
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Bramboráček


Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 28. 03. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 8:14 pm

ahojky tatranky jakpak se máte??? flower
Návrat nahoru Goto down
Domča
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Domča


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 28. 03. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 10:10 pm

Čauky holky Very Happy , tak snad se aspoň trochu můžu honosit titulem ,,Tatranka" snad teda Question Mno jinak je to tu takový správně domácký bravo, tleskám cheers Domča (Ta stěmi barevnými vlasy, jak říká Miška Měšťanka lol! ) Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.photoprofesional.nafoceno.cz
Domča
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Domča


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 28. 03. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 10:24 pm

Jinak dámy, kdo-že-je-tohle- Question Very Happy Klábosení =o) - Stránka 5 Misa Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.photoprofesional.nafoceno.cz
Trunka
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Trunka


Poeet p?íspivku : 9
Age : 35
Registration date : 16. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 10:48 pm

Miškutálek napsal:
To víš že můžeš mi máme hosty radi, kdepak jezdíš???


Jeee tak to jsem moc ráda... no já jezdím na koníčkách, ale ne takhle v oddílu jako vy .. mám doma koníka na kterým jezdím už nějakej ten rok .. parkur se mi strašně líbí, ale když jsem to zkoušela tak mi to nějak nešlo, a to nadšeni že me opadlo..teĎ už začínat nechci .. na učení už jsem stará sunny
a tak se takhle ráda pokoukávám po stránkách o koníčkách.. až jsem narazila na vás.máte to tu hezký .. takový příjemný tak jsem vám zkusila napísat:)
flower
Návrat nahoru Goto down
Jitule (Čeřeniště)
"Začátečník"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default2
Jitule (Čeřeniště)


Poeet p?íspivku : 76
Age : 34
Registration date : 12. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 10:52 pm

Trunka napsal:
mám doma koníka na kterým jezdím už nějakej ten rok ..
A jakýho máš koníčka? Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://cereniste.wz.cz
Kamilka
"Začátečník"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 11:08 pm

Domča: Ahoojky Domísku.. Ty tu jsi už taky?? Tak to je supeer.. tady je upe hodně novejch lidí.. I Brambora tu je.. Tyy jo.. Upe supeer tady.. A jak jse jinak máš?? Povídej..Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 11:59 pm

Jj nějak tu přibilo lidišek tak to je šupííkk.....
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Miškutálek
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Miškutálek


Poeet p?íspivku : 41
Age : 39
Registration date : 13. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 9:52 am

Domča napsal:
Jinak dámy, kdo-že-je-tohle- Question Very Happy Klábosení =o) - Stránka 5 Misa Smile
No chvíli jsem přemýšlela pak mi došlo že je to ďedula ale kdo to na něm sedí mi došlo až za douho Embarassed Wink lol!
Návrat nahoru Goto down
Miškutálek
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Miškutálek


Poeet p?íspivku : 41
Age : 39
Registration date : 13. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 9:56 am

No ale že to ďedovi sluší co a to je mu vážení už sedumnáct let, to je celkem úctihodný ne???? sunny
Návrat nahoru Goto down
Domča
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Domča


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 28. 03. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Kamčo...   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 1:59 pm

Kamíí, ahooojky zkus mi připomenout kdo pa seš ? Embarassed Já vím, jsem nestyda Very Happy Jinak se mám báječně Smile Ty ? Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.photoprofesional.nafoceno.cz
Domča
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Domča


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 28. 03. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Mišíí...   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 2:02 pm

Miší ... No, ty seš nepoznáš se snad ? lol! Já bych se bejt tebou hned hlásila king No, jasně Aroušek je super koník, bohužel jsem neměla ještě čest se na něm svézt, ale věřím, že se to jednou povede Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.photoprofesional.nafoceno.cz
Ďula (Slavošov)
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Ďula (Slavošov)


Poeet p?íspivku : 7
Age : 38
Registration date : 01. 03. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 2:39 pm

Kdo ze Slavošováků pamatuje Lojzu (kříbě od Lejly,*2000), tak takhle vypadá teď u nového majitele... Fešák, že?
Návrat nahoru Goto down
Bramboráček
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Bramboráček


Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 28. 03. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 2:51 pm

Jáááááááááá já si pamatuju Lojzíkaa!!!!!!! lol! afro je to frajer !!!
Návrat nahoru Goto down
Jitule (Čeřeniště)
"Začátečník"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default2
Jitule (Čeřeniště)


Poeet p?íspivku : 76
Age : 34
Registration date : 12. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 9:34 pm

Miškutálek napsal:
No ale že to ďedovi sluší co a to je mu vážení už sedumnáct let, to je celkem úctihodný ne???? sunny

To je krásnej věk. A vypasá opravdu moc dobře. A vůbec vám to na tý fotečce sluší afro
Návrat nahoru Goto down
http://cereniste.wz.cz
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 10:17 pm

Ďula (Slavošov) napsal:
Kdo ze Slavošováků pamatuje ?
Je uplně stejnej jako driv. To snad není mozny... furt stejnej šmudlík!!!! Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 10:18 pm

Jink jsem strasne moc rada, ze se to tady vyviji timhle smerem. Jste super jen tak dal.... cheers
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Kamilka
"Začátečník"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 11:08 pm

Domííí jako fakt nevíš, kdo jsem joo?? Jako teda snad jsi to ty jsi.. Jako bych řekla, že stačí když řeknu Kamča=Maňa.. Nebo ještě pořád newíš??? Tak newim jak to udělat, aby si věděla kdo jsem.. Ale určo víš neee??????
Návrat nahoru Goto down
Pidéla
"Začátečník"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default2
Pidéla


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 09. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 11:28 pm

kamilka:kamco, ale jakou Domcu myslis..??ty asi myslis Domcu ze slavo teda jestli to neni ona:D, ale jestli to ona neni tak je to nase Domca,ktera uz chodi na Tatranek asi pul roku..a Mana ji nic nerika..
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 11:50 pm

Pidelce: Mno.. Já sem myslela, že je to Domča Nečasová.. Jak te´d začala chodit na Tatránek.. Tak to ona není mno.. Tak srryy Domčo jiná...lol! Jen asi shoda jmen.. Tak to neřeš..Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 11:52 pm

Jj mno já asik už vím o jakou jde....Mno jednou sme tam byli...a ona měla Poláčkovou...mám zato...a má myslim růžovou ve velasech aspoň myslim...mno.....Naše Domča ze Slavo mno jako ty kvám teď přišli i z Andýskem.... Sad škoda že odešli.... Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Domča
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Domča


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 28. 03. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Mar 30, 2007 8:12 am

Vzláštní každej si mě pamatuje podle mých růžovejch vlasů lol! Čím to, dámy ?? lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.photoprofesional.nafoceno.cz
Domča
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Domča


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 28. 03. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Mar 30, 2007 8:13 am

Pidéla napsal:
kamilka:kamco, ale jakou Domcu myslis..??ty asi myslis Domcu ze slavo teda jestli to neni ona:D, ale jestli to ona neni tak je to nase Domca,ktera uz chodi na Tatranek asi pul roku..a Mana ji nic nerika..

Pidéél nemáš v tom trochu guláš, co ? lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.photoprofesional.nafoceno.cz
Miškutálek
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Miškutálek


Poeet p?íspivku : 41
Age : 39
Registration date : 13. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Mar 30, 2007 9:36 am

Vy jste to nepochopily Píďa v tom má pořádek.Domča(BAREVNÁ)je na tatranu už dlouho a pak tam máme novou Domču ze slavo a ta je u nás od ponďelí a tu myslí Kamča.
Návrat nahoru Goto down
Domča
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Domča


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 28. 03. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Mar 30, 2007 2:50 pm

Miškutálek napsal:
Vy jste to nepochopily Píďa v tom má pořádek.Domča(BAREVNÁ)je na tatranu už dlouho a pak tam máme novou Domču ze slavo a ta je u nás od ponďelí a tu myslí Kamča.

Počkej,počkej jaktože barevnáá ? lol! Mám jenom dvě barvy na hlavě afro a to černou a blednoucí růžovou lol! , a Černá je moje příjmení, takže nesmát jo ? lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.photoprofesional.nafoceno.cz
Verýsek
"Začátečník"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Mar 30, 2007 10:00 pm

Jj tak to je Laughing Ale asik se nic nestalo......viď mno jako růžová mno je to taková výrazná barviška tak ta se pamatuje nejlíp....
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Mar 30, 2007 10:03 pm

Ajajajaj.. to se to komplikuje.. lol! já sem myslela tu jakoby ze slavošova mno.. ale tak jako to je jedno mno..
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Mar 30, 2007 10:05 pm

Jako holky škoda že ste tam nebyli by ste se počůrali smíchy jako já a Kamka jako knám na koněš přijeli arabové jako lidi..a chtěli si zajezdit jako mno domluva mno děss....ale jako pak co on dělat ten Arab jako sme čuměli upaa házel mety s Tairinkou s kopečka a etě u toho řval.... Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Mar 30, 2007 10:10 pm

Mno.. a ten chlap byl upe happy jako.. ona to s ním zbalila dom a on si myslel, že jí do toho trysku dostal on.. a jako bylo mu upe jedno jako že ten kůň s ním bere čápa.. prostě nic.. ale jako hlavně že z toho měl srandu.. a takhle to udělal jako dvakrát.. já se tam musela řezat.. ale jako blbý na tom je to, že jestli to pak nám udělá Tairinka, tak se asik zblázním jako....affraid scratch lol!
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Mar 30, 2007 10:40 pm

Jj asik ták Kimísku.....mno ale sranda byla a Honza z jitrnicí Laughing jako plostě halda...mno a etě příde zejtra..... Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Domča
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Domča


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 28. 03. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Mar 31, 2007 7:06 am

Arabové ?? affraid lol! No hééh husťáckýý afro lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.photoprofesional.nafoceno.cz
janinka
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1



Poeet p?íspivku : 3
Age : 41
Registration date : 08. 03. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Mar 31, 2007 11:15 am

s tim Arabem jsi mi připoměla.... teď učím jezdit (mimo jiné) jednoho kamaráda Honzu. Je to typ člověka, který se učí jezdit jenom pro to, aby mohl jezdit na vyjížďky... Je hrozně šikovnej, takže teď seděl asi po šesté na koni a už jsem ho nechala cválat na volno. A kdybyste viděli, co mi dělá za "bordel" v hodině Laughing To se nedá vydržet, abych se nesmála. Když jezdcum řeknu: "Dejte koníkům pohov", tak pustí otěže a lehne si koni na záda a nechá ho chodit kam chce... Neustále mele nějaký kraviny... Včera zrovna jezdil ještě s jednou holčinou Aničkou, která už jezdí dost dlouho a umí... A já jsem Aničku upozornila, že by si měla přesednout. A ten blbeček, kterej jezdí měsíc prohlásil: "neboj, to si zvykneš, já taky musim furt přesedat..."
Kdybyste se chctěli pobavit, stavte se v Pardubicích Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Domča
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Domča


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 28. 03. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Mar 31, 2007 1:29 pm

janinka napsal:
s tim Arabem jsi mi připoměla.... teď učím jezdit (mimo jiné) jednoho kamaráda Honzu. Je to typ člověka, který se učí jezdit jenom pro to, aby mohl jezdit na vyjížďky... Je hrozně šikovnej, takže teď seděl asi po šesté na koni a už jsem ho nechala cválat na volno. A kdybyste viděli, co mi dělá za "bordel" v hodině Laughing To se nedá vydržet, abych se nesmála. Když jezdcum řeknu: "Dejte koníkům pohov", tak pustí otěže a lehne si koni na záda a nechá ho chodit kam chce... Neustále mele nějaký kraviny... Včera zrovna jezdil ještě s jednou holčinou Aničkou, která už jezdí dost dlouho a umí... A já jsem Aničku upozornila, že by si měla přesednout. A ten blbeček, kterej jezdí měsíc prohlásil: "neboj, to si zvykneš, já taky musim furt přesedat..."
Kdybyste se chctěli pobavit, stavte se v Pardubicích Very Happy

Hej jako hustýý lol! Tak toho, bych taky chtěla vidět jezdit Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.photoprofesional.nafoceno.cz
Bramboráček
"Přípravka"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default1
Bramboráček


Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 28. 03. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Mar 31, 2007 8:45 pm

bounce čauky lidičky, tak co jak se má ,,moje" miminko??? ( Taruška) a co Goldý??? jéé jak rády bych je měla zpátky ale tak aspoň vim že se maj fakt dobře Very Happy tak je odemě pozdravujte a Taříjánka podrbejte za ouškem .... to má ráda I love you Wink
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Apr 01, 2007 3:17 pm

Bramboráčku:Mno jako asik se maj určo šupík...jak by mnéé
A holky tak co jak se tam máte...a co Andy a Domísek???
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Jitule (Čeřeniště)
"Začátečník"
Klábosení =o) - Stránka 5 Default2
Jitule (Čeřeniště)


Poeet p?íspivku : 76
Age : 34
Registration date : 12. 02. 07

Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Apr 01, 2007 6:58 pm

Tatranky je pravda že byste chtěli našeho uličníka Galdána? lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cereniste.wz.cz
Sponsored content





Klábosení =o) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klábosení =o)   Klábosení =o) - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Klábosení =o)
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tatranské fórum :: Dvůr :: Pokec-
Přejdi na: