Tatranské fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatranské fórum

Tatran
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 TJ TATRAN --> nevím?

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Žanetka K.
"Přípravka"
TJ TATRAN --> nevím? Default1



Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 11. 02. 09

TJ TATRAN --> nevím? Empty
PříspěvekPředmět: TJ TATRAN --> nevím?   TJ TATRAN --> nevím? Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 9:02 pm

Ahoj, předem bych se chtěla omluvit jestli jsem zařadila tohle téma špatně, tak mě kdyžtak omluvte. Ale opravdu by mě něco zajímalo. Tatran mi přijde jako strašně skvělej klub.. Myslím hlavně podmínkami k ježdení, naprosto krásní koně.. Ale poslední dobou mi přijde, že odchází víc lidí než je dobro.. To je můj subjektivní pohled.. Uvažovala jsem jestli bych chodila na Tatran.. Když jsem tam byla na závodech přišlo mi to strašně super, krásná atmosféra.. Ale teď když jsem to viděla z druhého pohledu, tak se toho právě bojím.. Je nějaké vysvětlení, proč všichni odcházejí? Je to krásný klub a měla bych zájem o ježdění tam.. Ale váhám.. Děkuji předem za odpověď.. Wink
Návrat nahoru Goto down
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

TJ TATRAN --> nevím? Empty
PříspěvekPředmět: Re: TJ TATRAN --> nevím?   TJ TATRAN --> nevím? Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 12:49 am

Ahojky, takže... je pravda, že v poslední době odešlo více lidí.Ovšem dovoluji si to spojit s tím, že dvě odešli kvůli studiu na vysoké škole a Zuzka si vybudovala vlastní zázemí, s ní odešli její svěřenci, které trénovala(což je myslím si normální).
Také nám přibili noví nájemníci a ti se snad nehodlají stěhovat Smile . Né snažím se jenom řící, že lidé odcházejí a zase přicházejí...
Co se týče podmínek na Tatranu, tak s úplně čistým svědomím můžu říct, že lepší se těžko hledají. Zázemí a možnosti, které nábízí jsou na velice dobré úrovni. Ovšem ke koním patří i píle, ale to každý ,,koňák" dobře ví.

Srdečně tě zveme k nám...přijď se podívat a posuď sama. Lidi na stejné věci dívají jinak, a proto si musíš názor na nás udělat sama!!! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Žanetka K.
"Přípravka"
TJ TATRAN --> nevím? Default1



Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 11. 02. 09

TJ TATRAN --> nevím? Empty
PříspěvekPředmět: Re: TJ TATRAN --> nevím?   TJ TATRAN --> nevím? Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 6:57 pm

A mohla bych mít ještě dotaz? scratch Jak je to s placením? king
Návrat nahoru Goto down
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

TJ TATRAN --> nevím? Empty
PříspěvekPředmět: Re: TJ TATRAN --> nevím?   TJ TATRAN --> nevím? Icon_minitimeTue Feb 24, 2009 12:03 am

Přesné podmínky pro nové členy neznám, ale dojdi se tam podívat a hledej Petru Kratochvílovou, ta tě ráda obeznámí... Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Sponsored content





TJ TATRAN --> nevím? Empty
PříspěvekPředmět: Re: TJ TATRAN --> nevím?   TJ TATRAN --> nevím? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
TJ TATRAN --> nevím?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tatranské fórum :: Dvůr :: Pokec-
Přejdi na: