Tatranské fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatranské fórum

Tatran
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Morgan

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
tauria
"Přípravka"
Morgan Default1



Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 07. 12. 07

Morgan Empty
PříspěvekPředmět: Morgan   Morgan Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 4:06 pm

Ahojte holky, našla jsem na Vašem webu zmínku o koni jménem Morgan. Jde o hřebce Morgana WPB, který připouští? Sháním se po nějaké fotce nebo nějakých informacích o něm. Mám po něm koníka, tak by mě zajímalo, jestli je mu nějak podobný. king

A taky jsem viděla, že máte kobylku , tuším jmenuje se Tara, a ta je po hřebci Severino, tak jestli i o něm byste neměli nějakou zmínku. Jak vypadá, jakou má povahu a kde momentálně stojí. n
děkuji moc afro
Návrat nahoru Goto down
Ďula (Slavošov)
"Přípravka"
Morgan Default1
Ďula (Slavošov)


Poeet p?íspivku : 7
Age : 38
Registration date : 01. 03. 07

Morgan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Morgan   Morgan Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 1:27 pm

Morgan je hřebec WPB, krásný a šikovný, je ve Slavošově(JK Natural) u pana Ječmínka, hnědobílý strakáč 134cm vysoký, jestli se tedy nejedná o jiného Morgana. Hřebec Severino působil tamtéž, byl to krásný tmavý hnědák A1/1, hodný a poslušný, dalo se s ním jezdit bez sedla a na ohlávce s kobylama, bohužel v prosinci 2001 náhle uhynul. Oba koně jsem dobře znala, jezdila jsem na nich a nemůžu o nich říct jediné špatné slovo.
Návrat nahoru Goto down
tauria
"Přípravka"
Morgan Default1



Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 07. 12. 07

Morgan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Morgan   Morgan Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 1:22 pm

Děkuju, a neměla bys prosím tě nějaké jejich fotky? Surprised Ozvi se mi prosím na mejl tauria@seznam.cz Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Morgan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Morgan   Morgan Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Morgan
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tatranské fórum :: Stáje :: Koníci-
Přejdi na: