Tatranské fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatranské fórum

Tatran
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Monzun alias Mates

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
penyroyal
"Přípravka"
Monzun alias Mates Default1



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 21. 10. 08

Monzun alias Mates Empty
PříspěvekPředmět: Monzun alias Mates   Monzun alias Mates Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 8:46 am

Ahoj. Nevíte někdo, zda je valášek Matýsek ještě ustájen ve Slavošově? Zajímalo by mě, jak se má... nevíte někdo náhodou?... Smile
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Monzun alias Mates Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Monzun alias Mates Empty
PříspěvekPředmět: Re: Monzun alias Mates   Monzun alias Mates Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 9:58 pm

Ahoj.. Matýsek už dávno není ve Slavosově.. Byl prodán do JK Těchlovice, odkud byl přibližně před dvěma roky prodán do Děčína.. Má ho Káťa Kopecká.. Pokud by jsi chtěla ještě nějaké info, tak se ozvy.. Na Matýskovi jsem jezdila něco přes rok v Těchlovicích.. Tak kdyby jsi něco ještě chtěla vědět, tak neváhej se ozvat.. Paaa Very Happy
Návrat nahoru Goto down
penyroyal
"Přípravka"
Monzun alias Mates Default1



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 21. 10. 08

Monzun alias Mates Empty
PříspěvekPředmět: Re: Monzun alias Mates   Monzun alias Mates Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 10:03 am

Děkuju mockrát za odpověď. To že není ve Slavošově a že se má dobře mi úplně stačí vědět. Jsem ráda, že se mi o něm už pár let každou noc nezdá i když občas se ještě zadaří (a to jsem na něm nikdy neseděla Shocked ). Kdybych se o to začala víc zajímat, určitě by se mi ty sny vrátily Smile Byl to takovej malej kulíšek hubeňoučkej Smile Tak díky za info bounce
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Monzun alias Mates Empty
PříspěvekPředmět: Re: Monzun alias Mates   Monzun alias Mates Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Monzun alias Mates
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tatranské fórum :: Stáje :: Koníci-
Přejdi na: