Tatranské fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatranské fórum

Tatran
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Dohled nad opracovištěm při hobbíkách

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Katie
"Přípravka"
Dohled nad opracovištěm při hobbíkách Default1



Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 08. 05. 08

Dohled nad opracovištěm při hobbíkách Empty
PříspěvekPředmět: Dohled nad opracovištěm při hobbíkách   Dohled nad opracovištěm při hobbíkách Icon_minitimeThu May 08, 2008 10:07 pm

Dobrý den, ráda bych se vyjádřila k dohledu nad opracovištěm při hobbíkách. Při posledních z nich jsem registrovala spoustu jezdců, kteří vůbec neznají základní pravidla bezpečnosti a ani slušnosti. Když jsem najela jeden ze skoků (kolmák), po dopadu za něj mi po jednom cvalovém skoku vjela slečna na koni zleva přímo do cesty. Ani se nenamáhala rozhlédnout, jestli na ten skok někdo nejede. Následkem kolize došlo k mému pádu. Co myslíte? Ani se neomluvila, neohlédla a jela klidně dál. No Její (a dalších) "trenérka" je několikrát volala, aby skákali skoky proti směru affraid a NIKDO je ani po několikáté neupozornil, že je to velmi nebezpečné a že se to nesmí. Dále můj kůň skopnul kládu a skok zůstal pobořený 12 minut , než si ho někdo všimnul a dal kládu zpátky. Prosím o vyjádření dotyčného "dozoru", který svou roli tedy vůbec nezvládl, jak to myslí se svou zodpovědnotí dále a taky zdali opravdu musíme přihlížet podobným věcem, jako je naprostá bezohlednost některých, kterým nikdo nic neřekne a máme je dále usměrňovat my, ostatní jezdci, nebo kdo tedy? Za podobné prohřešky bych vážně uvažovala i nad zákazem startu. Ale to by chtělo trochu odvahy od pořadatele, že? Nezlobte se na mě, na hobby k vám jezdíme pokaždé, když jsou, ale tohle mě tedy značně otrávilo. Díky za vyjádření a zdravím, Katie
Návrat nahoru Goto down
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Dohled nad opracovištěm při hobbíkách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dohled nad opracovištěm při hobbíkách   Dohled nad opracovištěm při hobbíkách Icon_minitimeSat May 10, 2008 10:11 am

Děkujeme za upozornění, snažím se během hobby závodů na tuto skutečnost upozorňovat do mikrofonu, ale očividně to nestačí. Budeme se snažit tento dozor na opracovišti zařídit a zvýšit tím opatrnost. Chtěla bych jen podotknout, že zvedání barier nemá na starost pořadatel, ale vždy sám závodník. Je to běžná záležitost. Pořadatel zajišťuje pouze opravu skoků na parkuru a to se nevztahuje na opracování s koňmi na kolbišti. Ještě jednou děkujeme za upozornění a přeji příjemný den Müllerová
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Katie
"Přípravka"
Dohled nad opracovištěm při hobbíkách Default1



Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 08. 05. 08

Dohled nad opracovištěm při hobbíkách Empty
PříspěvekPředmět: Opracoviště   Dohled nad opracovištěm při hobbíkách Icon_minitimeMon May 12, 2008 8:09 pm

Aha, tak to jsem nevěděla, s těmi skoky, že to musím zvednout sama, problém je, že já pak na toho koně už nevylezu a musím z rampy Very Happy Very Happy . No, nějak to udělám, asi si vždy vezmu nějaký svůj "technický personál". Jinak děkuji za odpověď, chystáme se k Vám 24.5., tak se moc těšíme a snad už mě žádná nehoda nepotká... Cool Katie
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dohled nad opracovištěm při hobbíkách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dohled nad opracovištěm při hobbíkách   Dohled nad opracovištěm při hobbíkách Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dohled nad opracovištěm při hobbíkách
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tatranské fórum :: Ředitelna :: Kniha přání a stížností-
Přejdi na: