Tatranské fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatranské fórum

Tatran
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Co budete dělat v léě?

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Jitule (Čeřeniště)
"Začátečník"
Co budete dělat v léě? Default2
Jitule (Čeřeniště)


Poeet p?íspivku : 76
Age : 34
Registration date : 12. 02. 07

Co budete dělat v léě? Empty
PříspěvekPředmět: Co budete dělat v léě?   Co budete dělat v léě? Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 8:57 pm

Ahojky. tak co škola skoro u konc. Co chystáte na léto? KOníci? nebo někam k móóři? Já budu asi celý léto s tím mým mímoušem. Začali jsme dělat horsemanship, už jsme měli dva kurzíky, tak bych chtěla udělat nějaký pokrok. lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cereniste.wz.cz
Verýsek
"Začátečník"
Co budete dělat v léě? Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Co budete dělat v léě? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co budete dělat v léě?   Co budete dělat v léě? Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 9:06 pm

Mnoo já budu v Itálii na koníkáách.....s mimi a Normáskem...a pak na konci do Chorvatska....:Dtagže upa to je nabytý.....
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Co budete dělat v léě? Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Co budete dělat v léě? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co budete dělat v léě?   Co budete dělat v léě? Icon_minitimeWed Jun 27, 2007 11:07 pm

Ja pojedu k babičce.. A budu furt na telefonu, kdyby mi už volali, že mam hriibaka na svete.. Tak bych se co nejrychlejš vraatila.. Snad to vychytam, aby ho etě nemeela, nez prijedu.. Jinak budu celyy praazky s nima.. A budu trenovat.. A pak v zaarii moznaa uvidiime, jak sem se celyy praazky snaziila.. Ale to je ete ve hvezdaach.. Uvidii se.. Question Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Co budete dělat v léě? Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Co budete dělat v léě? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co budete dělat v léě?   Co budete dělat v léě? Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 4:17 pm

Mi povídej...se těšinkuju...Smile)
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Co budete dělat v léě? Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Co budete dělat v léě? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co budete dělat v léě?   Co budete dělat v léě? Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 2:11 am

A co vy ostatni?? Snad nebudete sedět doma nee??lol! To byl blbej foor.. Neboojte.. Je mi to jasny. Koniici, koniici a jeste jednou koniici..Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co budete dělat v léě? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co budete dělat v léě?   Co budete dělat v léě? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co budete dělat v léě?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tatranské fórum :: Dvůr :: Pokec-
Přejdi na: