Tatranské fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatranské fórum

Tatran
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Úterky a čtvrtky

Goto down 
+4
BubínekL
Pidéla
Pájinka =)
Nelča
8 posters
AutorZpráva
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Úterky a čtvrtky Empty
PříspěvekPředmět: Úterky a čtvrtky   Úterky a čtvrtky Icon_minitimeFri Feb 09, 2007 11:37 pm

Každý(tři človíčci) kdo chodí ve čtvrtek musí uznat, že tyhle dny jsou katastrofa. Opravdu se to nedá zvládat.Nemluvě o tom, že Peťulce stávaj vlasy hrůzou. =o(


Naposledy upravil dne Sat Feb 10, 2007 12:07 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Pájinka =)
"Přípravka"
Úterky a čtvrtky Default1
Pájinka =)


Poeet p?íspivku : 42
Age : 32
Registration date : 09. 02. 07

Úterky a čtvrtky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úterky a čtvrtky   Úterky a čtvrtky Icon_minitimeFri Feb 09, 2007 11:54 pm

Noo, to chápu... Já sjem na začátku roku chodila ve čtvrtek.. a pak mi to mamka zatrhla, že jsem se neučila a ták... no a teď sjem jí zpětně ukecala na úterky... :)
Návrat nahoru Goto down
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Úterky a čtvrtky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úterky a čtvrtky   Úterky a čtvrtky Icon_minitimeSat Feb 10, 2007 12:02 am

Pavla Hajnišová napsal:
Noo, to chápu... Já sjem na začátku roku chodila ve čtvrtek.. a pak mi to mamka zatrhla, že jsem se neučila a ták... no a teď sjem jí zpětně ukecala na úterky... :)

aspon neco.... ale víme o jedincích co se jim proste jenom nechce...ale to jedno=) ale chtelo by to nak rozhodit lidi na půl, jednou je nás tam tucet a pak pár.
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Pájinka =)
"Přípravka"
Úterky a čtvrtky Default1
Pájinka =)


Poeet p?íspivku : 42
Age : 32
Registration date : 09. 02. 07

Úterky a čtvrtky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úterky a čtvrtky   Úterky a čtvrtky Icon_minitimeSat Feb 10, 2007 12:12 am

to je pradva noo... a nikdo by se pak nemohl vymlouvat, že je tam až mockrát, kdyby nepřišle tn den, co je nás moc... a přišel by zase jindy...
Návrat nahoru Goto down
Pidéla
"Začátečník"
Úterky a čtvrtky Default2
Pidéla


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 09. 02. 07

Úterky a čtvrtky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úterky a čtvrtky   Úterky a čtvrtky Icon_minitimeSat Feb 10, 2007 12:13 am

jj souhlasim uterky uz teda docela jdou teda aspon minulej tejden, ale ty ctvrtky jsou fakt hrozny...chapu lidi co nesmej chodit, ale nechapu lidi co nechodej, protoze hdiu radsi do mesta apod..
Návrat nahoru Goto down
BubínekL
"Přípravka"
Úterky a čtvrtky Default1
BubínekL


Poeet p?íspivku : 4
Age : 34
Registration date : 11. 02. 07

Úterky a čtvrtky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úterky a čtvrtky   Úterky a čtvrtky Icon_minitimeMon Feb 12, 2007 7:11 pm

Chození do města taky nepochopim. Plácat se někde mezi barákama to je takový bezúčelný. Je jasný že když je někomu špatně tak to nemá cenu lámat přes koleno nebo když se potřebuje učit, což je někdy bohužel můj případ Crying or Very sad ....
Návrat nahoru Goto down
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Úterky a čtvrtky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úterky a čtvrtky   Úterky a čtvrtky Icon_minitimeWed Feb 14, 2007 2:36 pm

JJ učení mě taky začíná lámat... no ve třeťáku už to chce občas tu knihu prolistovat. Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Kamilka
"Začátečník"
Úterky a čtvrtky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Úterky a čtvrtky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úterky a čtvrtky   Úterky a čtvrtky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 12:31 am

Jak sem to tak pochopila, tak to se v úterý a ve čtvrtek nejezdí ne?? protože je to takhle upe všude.. Když tam nemusej jít.. jako když se jezdit nebude, tak se většinou nechodí.. Není to takhle i v ten úterý a čtvrtek??
Návrat nahoru Goto down
Pidéla
"Začátečník"
Úterky a čtvrtky Default2
Pidéla


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 09. 02. 07

Úterky a čtvrtky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úterky a čtvrtky   Úterky a čtvrtky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 1:14 am

nn u nas se v utery dela proj a ve ctvrtek se skace..tak nevim proc nechodej..??
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Úterky a čtvrtky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Úterky a čtvrtky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úterky a čtvrtky   Úterky a čtvrtky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 5:23 pm

Pidélka: joo.. tak to teda nechápu!! Vždyť skákání je supeer.. A znám takový lidišky, že choděj když se hlavně skáče.. a ne když je jen taková ta práce u koní.. kdy se prostě nejezdí!!
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Úterky a čtvrtky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Úterky a čtvrtky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úterky a čtvrtky   Úterky a čtvrtky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 5:24 pm

Nelče: a kam chodíš na školu?? ... jestli se můžu zeptat???Question
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Úterky a čtvrtky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Úterky a čtvrtky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úterky a čtvrtky   Úterky a čtvrtky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 8:19 pm

Mno tak to nechápu ploč nechoděj i když já sem taky tohle udělala a řeknu důvod...KLUCI....ale mooc se za to stydim a lituju že sem to udělala plotože sem přišla o super tréninky s Miškou...to byl adrenalin lol! A někdy i zábava....jak sme všichni měli Happy koníky tak sme tam běhali... lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Úterky a čtvrtky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úterky a čtvrtky   Úterky a čtvrtky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 10:38 pm

Kamilka napsal:
Nelče: a kam chodíš na školu?? ... jestli se můžu zeptat???Question

Patří do pokecu nebo pošli sokromou zprávu. Jinak Hotelová škola ****
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Pidéla
"Začátečník"
Úterky a čtvrtky Default2
Pidéla


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 09. 02. 07

Úterky a čtvrtky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úterky a čtvrtky   Úterky a čtvrtky Icon_minitimeFri Feb 23, 2007 9:59 pm

jee ja jsem uplne blba spletla jsem si tema:D


Naposledy upravil dne Sat Feb 24, 2007 12:28 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Pájinka =)
"Přípravka"
Úterky a čtvrtky Default1
Pájinka =)


Poeet p?íspivku : 42
Age : 32
Registration date : 09. 02. 07

Úterky a čtvrtky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úterky a čtvrtky   Úterky a čtvrtky Icon_minitimeFri Feb 23, 2007 11:57 pm

Proč DJ Question
Návrat nahoru Goto down
Pidéla
"Začátečník"
Úterky a čtvrtky Default2
Pidéla


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 09. 02. 07

Úterky a čtvrtky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úterky a čtvrtky   Úterky a čtvrtky Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 3:53 pm

JA SI TEDA MYSLIM, ZE UZ UTERKY A CTVRTKY JDOU..JE TO ASI OD TE DOBY CO NAM PETULKA UDELALA TEN PROSLOV!
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Úterky a čtvrtky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Úterky a čtvrtky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úterky a čtvrtky   Úterky a čtvrtky Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 6:18 pm

A jakej proslov vám dala?? Jestli se můžu zeptat?? Něco jako o úterních a čtvrtečních trénincích???
Návrat nahoru Goto down
Pidéla
"Začátečník"
Úterky a čtvrtky Default2
Pidéla


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 09. 02. 07

Úterky a čtvrtky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úterky a čtvrtky   Úterky a čtvrtky Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 9:34 pm

no jasny jestli chceme skakat tak musime, ale chodit na projezdenost!!
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Úterky a čtvrtky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Úterky a čtvrtky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úterky a čtvrtky   Úterky a čtvrtky Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 11:17 pm

Tak to joo.. Sem myslela, že jste něco provedly bo tak něco..Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Šafka
"Přípravka"
Úterky a čtvrtky Default1



Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 11. 06. 07

Úterky a čtvrtky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úterky a čtvrtky   Úterky a čtvrtky Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 10:20 am

Čauky děvčátka,
jako mamča malé Kačky Šafářky - ta mamča, co vám šije ty úúúžasné kokardy :-).. vím, o čem tu je řeč. Problém je v tom, že většina dětiček má ty úterky a čtvrtky odpoledku.. a tak pokud jsou ve škole do 15.30 nebo do 15.45 je pak problém dojet na koníky včas, stihnout vše potřebné jako je čištění nejen koníka, ale i jeho boxu a další práce.. a zároveň být včas na kolbišti v sedle.
Sama jsem ochotná Káču "pouštět" ty čtvrtky, kdy nemá odpoledku, te´d by to mohlo být snad každých 14 dní.. pokud se neupraví rozvrh ale také za podmínek, že pokud je u koní PO-ST-PÁ a bude stíhat i školu - přeci jen, 7.třída na jazykovce je asi i trošce učení.. jsem pro, aby ty čtvrtky chodila pomáhat.
Ale.. s těma, kteří mají i ty čtvrtky volné.. a raději, jak píšete, tráví čas ve městě couráním a žvatláním s kámoškama.. s tím Vám, děvčátka nepomůžu.
To je jen na Vás. pokud o tom víte.... že takové jsou.. vyřídit si to mezi sebou :-) Myslím si, že mít fain partu - tým je hlavně o přátelství, vstřícnosti a ochotě pomoci.. a pokud někdo, i když může.. a nechce.. nevím, jak pak chce být součástí týmu.
Držím palce, aby se Vám ty úterky a čtvrtky dali dohromady :-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.anamsunamon.com
penyroyal
"Přípravka"
Úterky a čtvrtky Default1



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 21. 10. 08

Úterky a čtvrtky Empty
PříspěvekPředmět: Re:   Úterky a čtvrtky Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 5:33 pm

Já bych chodila v úterý i ve čtvrtek, jenže nechodím do Tatranu, nemám koně a neumím jezdit... lol! No nic, zdravím koňáky Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Úterky a čtvrtky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úterky a čtvrtky   Úterky a čtvrtky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Úterky a čtvrtky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tatranské fórum :: Dvůr :: Co by se mělo změnit ...-
Přejdi na: