Tatranské fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatranské fórum

Tatran
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Výsledky na Tatránku

Goto down 
+2
Verýsek
Kamilka
6 posters
AutorZpráva
Kamilka
"Začátečník"
Výsledky na Tatránku Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Výsledky na Tatránku Empty
PříspěvekPředmět: Výsledky na Tatránku   Výsledky na Tatránku Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 10:42 pm

Mám dotaz.. Ještě než jste udělali tyhle new stránečky, tak na těch minukých vždy byly výsledky.. Tak sem se chtěla zeptat jestli to bude i tady.. A jestli by to šlo, tak by bylo fajn kdyby to tu bylo za celou loňskou sezonu... Všechny výsledky sem neviděla.. Tak děkuji jestli někdo písnete..scratch
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Výsledky na Tatránku Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Výsledky na Tatránku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky na Tatránku   Výsledky na Tatránku Icon_minitimeTue Mar 20, 2007 11:17 pm

Jj moje slova taky bych se na to ráda podívala confused
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Výsledky na Tatránku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky na Tatránku   Výsledky na Tatránku Icon_minitimeSun Mar 25, 2007 10:44 pm

Je nám líto, vzhledem k tomu v jakém byli stránky stavu tak nejsou dochované žádné výsledky, pouze z ofi. závodů na webu ČJF , ale hobby nejsou vedeny v počítačové evidenci. Ale to se letos všechno změni ... slibuji!
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Kamilka
"Začátečník"
Výsledky na Tatránku Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Výsledky na Tatránku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky na Tatránku   Výsledky na Tatránku Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 12:12 am

Tak to je mooc supeer.. Very Happy Děkujii... Smile))
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Výsledky na Tatránku Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Výsledky na Tatránku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky na Tatránku   Výsledky na Tatránku Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 12:13 am

Mno jako je škoda že to už nemáte ale jako teď budu zkoumat všechny závody...mno...jako hodlám je i natáčet Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Výsledky na Tatránku Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Výsledky na Tatránku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky na Tatránku   Výsledky na Tatránku Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 12:25 am

MNo... A mohli by se sem na internetový stránky tatranu dávat i natočené závody?? myslim třeba jen kousky.. ??
Návrat nahoru Goto down
Pauline
"Přípravka"
Výsledky na Tatránku Default1
Pauline


Poeet p?íspivku : 5
Age : 50
Registration date : 09. 04. 07

Výsledky na Tatránku Empty
PříspěvekPředmět: výsledky hobbyků   Výsledky na Tatránku Icon_minitimeMon Apr 09, 2007 10:23 pm

Nelča napsal:
Je nám líto, vzhledem k tomu v jakém byli stránky stavu tak nejsou dochované žádné výsledky, pouze z ofi. závodů na webu ČJF , ale hobby nejsou vedeny v počítačové evidenci. Ale to se letos všechno změni ... slibuji!

Neli, nekecej, výsledky za loňský rok mám kompletní já i paní Zatloukalová.
Příště se zeptej, nekoušu
¨

teda zatím tongue
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Výsledky na Tatránku Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Výsledky na Tatránku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky na Tatránku   Výsledky na Tatránku Icon_minitimeMon Apr 09, 2007 11:35 pm

Takže ty výsledky nakonec budou????cheers
Návrat nahoru Goto down
Pauline
"Přípravka"
Výsledky na Tatránku Default1
Pauline


Poeet p?íspivku : 5
Age : 50
Registration date : 09. 04. 07

Výsledky na Tatránku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky na Tatránku   Výsledky na Tatránku Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 11:09 am

No z mojí stránky by tomu nic nebránilo, dejte mi 3 dny, já to v kompu vyčenichám a dám dohromady a Nelča je pak může vyvěsit. Jestli teda bude chtít...
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Výsledky na Tatránku Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Výsledky na Tatránku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky na Tatránku   Výsledky na Tatránku Icon_minitimeTue Apr 10, 2007 6:24 pm

Aha.. Tak to vyčenichej!! Bylo by supeer kdyby to tu bylo..
Návrat nahoru Goto down
Jitule (Čeřeniště)
"Začátečník"
Výsledky na Tatránku Default2
Jitule (Čeřeniště)


Poeet p?íspivku : 76
Age : 34
Registration date : 12. 02. 07

Výsledky na Tatránku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky na Tatránku   Výsledky na Tatránku Icon_minitimeFri Apr 13, 2007 11:24 pm

Nelčí myslim, že by nebylo na škodu semka ty výsledky dát, ale je to na tobě. Ocenilo by to více lidí. Ne jenom my. Pod nové výsledky by se mohl hodit třeba odkaz "Starší výsledk" nebo "archiv výsledků" není to zase až tolik místa navíc....

Jinak když děláš stránky tak je hodně lidí, kteří ti do toho pořád mluví, radí, kritizujou, ale nesmíš si s tím dělat hlavu... Znám to z osobní zkušenosti... Plno lidí mi na stránkách vyčítá tohle a tamhleto, ale aby přidali ruku k dílu to ne... (To není narážka na Pauline!)
Návrat nahoru Goto down
http://cereniste.wz.cz
Kamilka
"Začátečník"
Výsledky na Tatránku Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Výsledky na Tatránku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky na Tatránku   Výsledky na Tatránku Icon_minitimeSat May 26, 2007 8:56 pm

Ahojky.. Vim, že s tím zase opruzuju.. Ale prostě sem jen chtěla říct, že jste nějak přeskočili hobby závody 21.4. Nejsou zde dodané výsledky.. Dali jste tam už ze závodů z 12.5. ale na tamty jste jen asi zapomněli.. Tak jen, že by to bylo skweli kdyby jste to tam dodali.. Děkujiii...Smile
Návrat nahoru Goto down
Danuska
"Přípravka"
Výsledky na Tatránku Default1



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 10. 06. 07

Výsledky na Tatránku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky na Tatránku   Výsledky na Tatránku Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 2:28 pm

Ano. Moje řeč. Je to tu přeházené. Nejsou tu výsledky podle toho kdy ty závody byly uskutečněny. Prosila bych o dodání těch výsledků. Děkuju:shock:
Návrat nahoru Goto down
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Výsledky na Tatránku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky na Tatránku   Výsledky na Tatránku Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 5:38 pm

Spravuji tyto stránky... obdržím prostředky od vedení ty zpracuji a vyvěsím, již jsem upozorňovala na tyto výsledky, ale byly mi předány na disketě, která bouhžel nefungovala... proto čekám na lepší způsob dodáni Cool
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Danuska
"Přípravka"
Výsledky na Tatránku Default1



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 10. 06. 07

Výsledky na Tatránku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky na Tatránku   Výsledky na Tatránku Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 10:36 pm

aha. tak to promiň teda no. jen sem na to chtěla upozornit.
Návrat nahoru Goto down
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Výsledky na Tatránku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky na Tatránku   Výsledky na Tatránku Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 2:10 pm

Danuska napsal:
aha. tak to promiň teda no. jen sem na to chtěla upozornit.
Nevím proč tak úskočně, to je v pořádku od toho kniha stížností funguje. Ode mne bylo slušné na to odpovědět...
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Kamilka
"Začátečník"
Výsledky na Tatránku Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Výsledky na Tatránku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky na Tatránku   Výsledky na Tatránku Icon_minitimeWed Jun 27, 2007 11:09 pm

Kdy teda budooou?? lol! lol! Very Happy sem nedockavaaa...lol! lol! srandaa.. nehooniim tee.. Cool
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Výsledky na Tatránku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky na Tatránku   Výsledky na Tatránku Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Výsledky na Tatránku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tatranské fórum :: Ředitelna :: Kniha přání a stížností-
Přejdi na: