Tatranské fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatranské fórum

Tatran
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Topaz!!!

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Kamilka
"Začátečník"
Topaz!!! Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Topaz!!! Empty
PříspěvekPředmět: Topaz!!!   Topaz!!! Icon_minitimeSun Mar 04, 2007 11:49 pm

Chtěla sem se zeptat jestli by jste mi něco nechtěli napsat o koníkovi jménem Topaz.. Určitě ho všichni znáte.. Na internetu jsem o něm nic nenašla.. Tak jestli by jste mi o něm někdo něco řekl.. Mooc mě to zajímá.. Chci vědět něco o tatínkovi mýho miláčka mno.. Tak prosím písněte ju?? Děkujii:D
Návrat nahoru Goto down
Miškutálek
"Přípravka"
Topaz!!! Default1
Miškutálek


Poeet p?íspivku : 41
Age : 39
Registration date : 13. 02. 07

Topaz!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Topaz!!!   Topaz!!! Icon_minitimeMon Mar 05, 2007 10:14 am

To záleží jakej Topinka jeden byl na slavo. Musíš k němu napsat číslo
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Topaz!!! Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Topaz!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Topaz!!!   Topaz!!! Icon_minitimeMon Mar 05, 2007 8:03 pm

určo myslí toho jak byl ve Slavo....jinej asik mnéééé
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Topaz!!! Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Topaz!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Topaz!!!   Topaz!!! Icon_minitimeMon Mar 05, 2007 9:55 pm

jj.. myslim toho, jak byl ve Slavošově.. Ale číslo, tak to fakt jako newim.. Crying or Very sad confused
Návrat nahoru Goto down
Ďula (Slavošov)
"Přípravka"
Topaz!!! Default1
Ďula (Slavošov)


Poeet p?íspivku : 7
Age : 38
Registration date : 01. 03. 07

Topaz!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Topaz!!!   Topaz!!! Icon_minitimeThu Mar 08, 2007 3:48 pm

Topase (273-Topas-14, nar. 1986, výkonnost skok ST) moc dobře znám, starala jsem se o něj od té doby co ho přivezli až než jsem musela odejít do Brna na vejšku, tj.skoro dva roky. Byl zlatej, dal se vodit na ohlávce i malými dětmi, když se ho nebály, jenom řehtal a poskakoval na místě, ale moc netahal, i na připouštění byl ovladatelnej. Pod sedlem ho bohužel neznám, protože když jsme na něj chtěli poprvé sednout, zjistili jsme že dost kulhá kvůli nálevce na zadní, a nejezdili jsme pak na něm vůbec. Ale to ti může říct i Péťa,to bylo v době kdy u nás začínala trenérovat a určitě si něco pamatuje. Ale sedávala jsem na něj tajně v boxe a nikdy ani nenaznačil nějaké zlé úmysly, v ničem. Občas jsem s ním pracovala v hale podle Montyho Robertse a to mu taky šlo. Zkrátka o něm nemůžu říct jediné špatné slovo, byl to můj miláček. Teď by měl působit v Kalovicích u Litoměřic, tak se na něj zajeď podívat a přeptat tam jestli chceš. Ahoj Ďula P.S. Zdravím všechny ex-Slavošováky a Kubu!
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Topaz!!! Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Topaz!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Topaz!!!   Topaz!!! Icon_minitimeSat Mar 10, 2007 6:52 pm

Jee.. Děkuji mooc, že jste mi něco napísinkali.. Sem prostě zvědavá mno...Very Happy Ale kdyby jste ještě něco mšli, tak písněte.. Děkujii
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Topaz!!! Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Topaz!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Topaz!!!   Topaz!!! Icon_minitimeSat Mar 10, 2007 11:02 pm

Ďula (Slavošov): A nemáš nějakou jeho fotku??????
Nebo i někdo jinej třeba...
Návrat nahoru Goto down
Ďula (Slavošov)
"Přípravka"
Topaz!!! Default1
Ďula (Slavošov)


Poeet p?íspivku : 7
Age : 38
Registration date : 01. 03. 07

Topaz!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Topaz!!!   Topaz!!! Icon_minitimeMon Mar 12, 2007 12:37 am

Fotky mám, ale jen papírové, takže bych je musela naskenovat a to nevim kde bych dělala, nebo bysme se nějak domluvili, mohla bych ti je někdy přinést a podívala by ses nebo kdyby se ti nějaká líbila půjčila bych ti ji na okopírování. K některým bych možná našla i negativy. A ještě jsem si vzpomněla, že si nenechal vůbec sáhnout na uši, i ohlávka se musela při nasazování vzadu rozepínat. Ale to by nemělo být dědičné, to je nejspíš důsledek špatných zkušeností s lidmi, někdo ho někdy přes ty uši bil nebo mu je kroutil.
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Topaz!!! Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Topaz!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Topaz!!!   Topaz!!! Icon_minitimeMon Mar 12, 2007 1:05 am

Jee.. tak to bych byla mooc ráda.. tak se někdy gtřeba domluvíme.. Ale jinak s těma ušima to opravdu není dedičné.. teda u nás se to nepotvrdilo.. A ty teď někde jezdíš?? A on Topas byl nějakej menší koník viď.. Ale jako myslim menší z velkých.. Very Happy Nějak 162cm.. Nebo tak nějak nee????scratch
Návrat nahoru Goto down
Ďula (Slavošov)
"Přípravka"
Topaz!!! Default1
Ďula (Slavošov)


Poeet p?íspivku : 7
Age : 38
Registration date : 01. 03. 07

Topaz!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Topaz!!!   Topaz!!! Icon_minitimeWed Mar 14, 2007 12:22 am

No, žádnej obr to není, všechno o něm si můžeš přečíst v plemenné knize (online plemenná kniha ČT na www.schct.cz). Já teď ani nikde nejezdím, protože studuju v Brně na veterině, takže moc času není, akorát když občas přijedu domů tak si vyjedu ven do přírody u nás ve Slavošově.
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Topaz!!! Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Topaz!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Topaz!!!   Topaz!!! Icon_minitimeSat Mar 17, 2007 11:44 pm

Ďula: Ty jsi taky ze Slavošova???? Já tam jsem taky.. Ale jsem tam nová, tak sme se tam asik ještě nepotkali nebo sme nevěděli, že to jsme mi.. A koho tam nejvíc jezdíš?? Máš tam nějakýho koníka?? Joo.. A díky za toho Topase.. Sem chtěla o něm něco zjistit a nějak sem nic nemohla najít.. Tak děkujiii mooc
Návrat nahoru Goto down
Ďula (Slavošov)
"Přípravka"
Topaz!!! Default1
Ďula (Slavošov)


Poeet p?íspivku : 7
Age : 38
Registration date : 01. 03. 07

Topaz!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Topaz!!!   Topaz!!! Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 12:36 am

Jo, chodím tam od r.1999. Teď moc ne, tak jednou za měsíc, budu tam teď asi od čtvrtka do soboty, tak se tam třeba sejdem. Zkusím přivézt ty fotky Topase.
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Topaz!!! Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Topaz!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Topaz!!!   Topaz!!! Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 3:30 pm

Ďula: Já tam budu v pátek a v sobotu.. Tak se tam určo potkáme.. Very Happy Mno.. JInak budu mooc ráda když ty fotky Topase vemeš.. Mooc bych ho chtěla vidět..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Topaz!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Topaz!!!   Topaz!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Topaz!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tatranské fórum :: Stáje :: Koníci-
Přejdi na: