Tatranské fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatranské fórum

Tatran
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Koníci a tréninky

Goto down 
+3
Pidéla
Kamilka
Verýsek
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 7:09 pm

Mnoo založila sem nové téma doufám že tu bude hafec příspěvků lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 7:13 pm

Ahojíky taky by ste mi mohli povědět jak to máte vy s tréninkama jak se vám daří adt.... Question lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 7:15 pm

Kamilka:Kimíku moocičky se těšinkuju...ale bude velká dřina... Sad snad to zvládnu a bude mít nádhernou barvišku....Ale musim si koupit nějakou pracovní něchci aby to měla jak dobytek...a sem zvědavá jak s polu budem vycházet ale asik začnu nejdřív ze země lonž....tak jí aspoň připravim a pak udělám hačí a začne pořádnej trénink....to bude mazec.... lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 9:24 pm

Verýsek: mno..to bude halda.. ale jako sem na netu hledala jako tu barvišku jakou chci a nemůžu jí najít..Crying or Very sad snad jí najdu.. sem od kámošky dostala dobrej typ na to, kde jsou upe krásný dečky a upe za úžasnou cenu, takže sem zvědavá!! Eliška říkala, že ho budu mít na 100% takže halda.. to bude supaaa!! už se nemůžu dočkat až zase budu s ním!!!flower upe se těším!! a nezapoměn na ten foťák v sobotu!! jestli na něj zapomeneš, tak se vracíš dom pro něj jasný??lol! nee.. jako to ne ale prostě nezájem.. chci fotečky.. a ještě když ho máš konečně opravenej!!!afro
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 9:30 pm

Kamilka:Ty moje mucku...jo jasně jak bych mohla na něj zapomenout....mno sem zvědavá jestli jí dostanu ale snadky jo!! já jdu do tý fialkový...jí bude hafec slušet..... lol! se děsně těšim a kdo všechno pojede???Jako paráda sem upééé natěšinkovaná.... Very Happy Laughing Razz upéééé mocky se těšinkuju ani nevim jak to popsat....
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 9:34 pm

Verýsek: Tak to jo.. Zkus se opovážit ho nechat doma.. Ale já ti jako budu důvěřovat.. Jak by ne že???Very Happy Jako vždy.. Tobě se dá!!cat Já chci tu krásnou barvičku.. Newim jak jí popsat.. Ale ty víš.. V sobotu by jsi měla jet ty, já, Terka a Bára.. Nikdo jinej.. Teda o nikom newim.. Ty snad joo???confused Laughing Cool Question
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 9:38 pm

Kamilka:Mno o nikom nevim...mno důvěřuj mi...mooc se tam těšim zas uvidim koníky.... lol! jejich vůni Sleep mno důvěřuj mi jestli to dopadne jak když sme jeli na bruslák tak se budem vracet ale zmálkli sme to .... lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 9:49 pm

Verýsek: ale ten průser jak byl jkdyž sme jeli na bruslák by se stát teď neměl ne?? až nějak pozdějc přece ne?? Ještě tenhle víkend přece nee!!!Wink Nebo snad joo??Rolling Eyes sem zvědavá kdo tam zase bude.. a vemem přihlášky nee??? A jako táta mě seřval za to jak to bylo v Byňově jako!!!
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 9:52 pm

Kamilka:Mnéé etě mné...na foťáka nezapomenem...mno a za co tě konkrétně seřval???Já nevim za co přesně by to mělo bejt....mno když tam pojedem takhle tak to bude fajky vemem hned přihlášky to je jasný....Ale zatim do dubna by sme mohli jeztit tam jen víkendy a pak si to přidávat mné??? lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 10:08 pm

Verýsek: mno.. stěžoval si upe na vše!!! prej sem tam všechny lidi natahala já a že tam kluci jezdili za náma na motorkách!! a že sem všechny hádky vyvolávala dál.. A že sem naschvál naváděla holky aby jsme tam jeli a bylo by náas tam upe mooc!! prostě všechno je hozený na mě!! teď sem odtamtud ta nejhorší já.. a nic bych neřekla, že táta i ví to co kluci udělali Honzovi.. Prej až přijede, tak i o tom popovídáme.. On teď jel do Mostu.. Tak sem zvědavá, co jako ještě bude říkat.. Snad to neví.. To je jinak po mě!!!
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 10:15 pm

Kamilka:Ale že kluci zmlátili Honzu bylo kvůli Very ona řekla že jí jezdí Anušku a že jí níčí že nic neumí a že je mladá tak prej jí níčí ty za to nemůžeš a ploč to vytáhl teď to mi nejde do hlavy a jezdili tam jen Honza a Marek...a minimálně Levák a toho měli taky rádi že jim tam opravolali motorky....nějak mi to nejde do hlavy.....já nevim co já vim tak prj nemaj rádi Verču a holky ale tebe mné víš řikala Terka...nevim ploč to teď vytahuje když je to mooc starý..... Shocked
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 10:32 pm

Verýsek: Hele tak to jako newim.. A prej mě měli rádi jooo?? hm.. se divim. Po tom co na mě teď vytáhli o tom jako docela dost pochybuju.. ale radši to nebudu moc řešit.. ještě by přišli a přečetli by si to tady a mám další průser.. jako i když pochybuju, že by sem přišli a četli si to!!lol! sem blbá.. na co nemyslim!!! mno.. ale te´d to bude i s tím Honzinem jako na mě!! Já už to vidím.. Já se z toho poseru.. proč jí zrovna musela napadnout taková kravina.. Tohle udělat.. Ale pka jake sm o tom kecala s Honzou, tak měl jako pravdu.. 3týdny an ní nejezdil a čekal až ona přijde a ona nepřišla.. tak pak šel teda na ní jezdit!!!
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 10:42 pm

Kamilka:Ona si myslí že tam bude stát a čekat na ní s tim měl Honza pravdu taky ste mi vytáhli Koríka když sem nemohla...mno ale vim ona to plostě nemohla překousnout víš jak sme jednou udělali to že jí jezdim pak sem jí řekla že to byla prdel a rozbrečela se....víš tak jí i chápu ale nemuselo se to řešit že se budou mlátit kvůli koníkovi.... Shocked
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 10:58 pm

Verýsek: mno.. jasný.. a on to Honzovi řekl Antoš at už si de na ní sednout.. Dlouho nebyla pod sedlem, tak on ho šel skoro poprosit aby si na ní sednul!!!! Tak tohle sem prostě nepobírala když mi tohle on řekl a docela sem litovala toho, že sem byla prosti němu když vlastně sem neměla proč.. Akorát sem jen nevěděla pravdu.. To bylo celý!! A teď tho lituju.. Verča prostě si tohle celý ale zavinila sama jako!! Prostě kdyby se na to nevybodla a byla tam prostě tak jak byla a jak antošovi řekla tak on jí od tý doby nejezdil!! Ani si ne ní nesedl.. Pak stála takovou dobu doma.. A jen zbytečně.. jen kvůli tomu že si někdo v nečem písknul!! to bylo celý!! To si ona lae nezasloužila!!!Mad No
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 11:04 pm

Kamilka:Jj máš pravdu bylo to takový nefér...Honza za nic nemůže....Verča si za to mohla a namočila tě do toho mno a bylo mi blbý jak se prali byla to přesila v tu chvíli sem jim chtěla pomoct ale vim že bych dostala a pak sem jen čuměla na tu bundu Kuby a byla udivená jak to bylo supr ale to nebylo ode mně fééér....ale uvědomila sem si to pozdě.... Sad Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 11:29 pm

Verýsek: Já se na to nemohla koukat, tak sem radši šla pryč!! to prostě nešlo!! A Verča s tou Andulou když to tak vemu, tak si neměla na co stěžovat jako!! Měla příležitost jakou chtěla.. A jako že tam 3tejdny nebyla a pak si jí vzala ven a jen koukala jak sme jí s Petrem lonžovali a pak si jí vzala sama a koukala jak je nabouchaná.. Že skákala všemu 4do vzduchu, tak prostě at se nedivi.. ten koník má oves a jen chodí do ohrady.. a havně andula.. ta má energie.. a ještě nechodila ven.. newim co jako čekala.. a pak si ještě stěžovala.. nepobírám mno!!!
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 11:34 pm

Kamilka:Asik nepobírá víc lidí...mno to je fakt....ale teď už je pozdě...pojď řešit jiný téma tohle už uzavžem jů???
Už aby sme byli ve Slavo... Laughing moooc se těšinkuju a foťáček se taky těší lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 11:38 pm

Verýsek: Oki.. Končím s tím.. ale prostě jak sem to musela dnes řešit víš, tak mě to prostě upe štvalo víš??? tak nahodi jiné téma!!! Který jsme ještě nerobírali!! A holky v pátek pojedou někam trrénovat.. Myslim Eliška Pýchová atd..
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 11:44 pm

Kamilka:Kam trénovat???nevíš???Asik do Čeře??né??to je nejblíž??? lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 11:47 pm

Verýsek: Já newim.. Možná jen na kruh.. Já newim..
Návrat nahoru Goto down
Pidéla
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2
Pidéla


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 09. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 11:57 pm

Kamilka:Kamci prosim te rekla by jsi mi tu stranecku na ty decky??ja jednu hrozne shanim a nemuzu ji sehnat, ale vubec nikde No ...vim, ze se to sem nehodi, ale nevedela kam bych to jinam mela napsat tak se omlouvam!!
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 11:57 pm

Kamilka:Mno na kruhu to maj blíž ale tam sem se namakala na Korískovi to ti řeknu když sem si šla už pro věci tak sme tam ještě šli...hej a Denisa B. nechtěla jezdit mno a co si ona nenavymejšlila....že má Araba u tety a že v 9 jela parkur a byla 3 jo A mě to nedalo jela si offi nebo hobby a ona offi mno a já vyprskla....a máš licenci mnéé...Domina se tam řezala...A pak Verčo klidně si jezdi na Koríkovi já sem pojedu ve středu si ho vemu na vyjížťku mno a co myslíž že ve středu si radši vzala sáru.....mno ale co mi dělal na kruhu tos neviděla já tam přibitá mi holky řikali chyby...Hej tak sem zplavená nebyla....třmeny mi leželi pod skokem takže sem j nepoužívala.... No ale bylo to drsný lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 12:09 am

Pidél:Mno ta stránka si jí nepamatuju ale Kamka ti jí písne ale lepší to je jak ti písla Jíťa....v kopím....Asik lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 12:10 am

Ps:Pupajs má pěkný zoubky lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 12:11 am

Pidélce: Pidélko.. Já už newim jakou stránečku myslíš.. Newim o jakých dečkách.. Ty myslíš pod sedlo víď??? Tak to newim... Ale jako jestli ti můžu poradit, tak zajet do Těchlovic, tam si na 10000000000% vybereš!! Má tam upe krásňoučký!! Tam si určo vybereš!! neva, že si to písla sem.. Teda jestli to pak zase nesmažou mno..
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 12:15 am

Kamilka:Jako to by mě naštvalo kdyby to promázly sem už nebyla přípravka ale začátečník a zase sem byla na 30 to je ale....sem se radovala že sem začátečník lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 12:17 am

Verýsek: tobě denisa říkala, že má Araba?? mě říkala že Frísana.. Já jí nevěřím ani nos mezi očima jako!! Je upe hrozná.. Strašně si vymejšlí!! a to já nesnáším!! Ale mě to tam taky bavilo.. Hodně.. Ale prostě když sem nemusela jet s Terezou na vyjížďku.. To bylo pořád Kamko stůj!!! Počkej na mě!! Ona zase nejde.. To bylo hrozný!!! doteď z toho mám noční můry jako!!!!cheers
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 12:20 am

Pidélce: Pidélko.. Už vim co jsi myslela.. Já si nějak nemohla vzpomenout!! Very Happy lol! Ale to byly bederky a odpocky atd víš?? A ty chceš asi pod sedlo ne?? Tak kdyby jsi se na to chtěla juknout, tak to je www.konskevyrobky.rajce.net ale jako mooc krásný nemaj.. mooc se mi teda žádná nelíbila!!! Ale jestli někde uvidím hezký dečky, tak ti určo dám vedět ju??
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 12:22 am

Kamilka:Mno to vim a to bylo stebou jak sme jí ujeli???A pak sme měli průsera že sme jí nechali v lese samotnou to bylo srandy jak sme jí vzali roha ona se hodně vymlouvla že Sára je blbá ale omyl ona je vysoce inteligentní a výkonostně je na tom výbormě je pravda že semnou přešla jen 100cm ale taky semnou pony si můžu pískat že se vůbec odrazila lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 12:28 am

Verýsek: mno.. se mnou se otočila víckrát že jde domu.. Ale já sem to neřešila.. Já bejt Sárou tak s ní nejdu ani ven před stáj.. Víš jaký to pro chudáka Sarika muselo bejt??? Já bych jí na sebe ani nenechala nasednout.. Jen jí mlátila.. A to bylo celý.. Sarkis chodi i bez bičíku a ona do ní jen tim bičíkem řezala.. Prostě nepobírám.. Ona je supráskej poník.. Skáče dobře.. Ale já se na ní docea bojim skákat.. prostě jak je malinká tak mám takovou nejidtotu.. Ale když mám pod sebou většího koníka, tak je to v poho.. Ale prostě na ní to bylo pro mě horší mno.. ale jako šlo mi na ní skákat.. ale jak sme jí brali ven, tak byla pak supeer...
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 12:28 am

Tak já jdu spinkat tak zatim pááá Sleep Sleep
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 12:29 am

Verýsek: mno.. se mnou se otočila víckrát že jde domu.. Ale já sem to neřešila.. Já bejt Sárou tak s ní nejdu ani ven před stáj.. Víš jaký to pro chudáka Sarika muselo bejt??? Já bych jí na sebe ani nenechala nasednout.. Jen jí mlátila.. A to bylo celý.. Sarkis chodi i bez bičíku a ona do ní jen tim bičíkem řezala.. Prostě nepobírám.. Ona je supráskej poník.. Skáče dobře.. Ale já se na ní docea bojim skákat.. prostě jak je malinká tak mám takovou nejidtotu.. Ale když mám pod sebou většího koníka, tak je to v poho.. Ale prostě na ní to bylo pro mě horší mno.. ale jako šlo mi na ní skákat.. ale jak sme jí brali ven, tak byla pak supeer...
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 12:31 am

mno top jo..
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 12:32 am

tak já pádim páá
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Pidéla
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2
Pidéla


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 09. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 12:57 am

Kamilka:Kamci mooc ti dekuju ze tu stranku... zatim pp
Návrat nahoru Goto down
Pidéla
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2
Pidéla


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 09. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 1:03 am

Verysek:nejkrasnejsi lol!
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 6:02 pm

Pidélce: jj.. v pohodě.. ale na tý stránce sis stejně asi nic nevybrala co??Mad Embarassed Ale tak jeď k Jindřišce.. Do Těchlovic.. Tam si vybereš!!! A maj to tam nově udělaný, tak to tam můžeš i omrknout rovnou.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 6:17 pm

Pidélka a Kamilka:A když si u ní nevybereš tak není problém objednat Jindřiška jéé mooc hodná....pomůže ze všim a dokáže ti poratit co přesně chceš ale stačí sem tam zaject mrknout.... Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 6:20 pm

Kamilka:jo a ještě ke včerejšku...sorry že sem už neodpověděla...sem už Sleep mno ona si za to může Tereza sama....jí týrá... Sad Ale teď už jen týrá Bleska...nechápu to byla šťastná když si koupila kamašky na Sáru a sebrala jí je a cpe je bleskovi kterýmu sou docela malý....mno ale my stim asik nic nenaděláme.....už teď nééé...ale těšim sééé moooc na sobotu ale mohli by sme je vytáhnout na procházku a nafotinkat fotešky....by byli hezčí..... lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 6:30 pm

Verýsek: mno.. jasný.. já bych je ráda vytáhla ale nějak newim.. chápeš ne?? Mad ale třeba by to prošlo.. což by bylo upe neeej!!.. co si dokážeme představit!!Exclamation Exclamation Exclamation mno.. Blesk já ale už na sebe nenechá sednout jen tak.. Pak Tereza začne brečet a musí jít někdo Bleska podržet!! Protože už jí asik taky už nemůžou vystát, jak furt řve!!! Ale ty kamašky jako neřeším.. tereze je to upe jedno.. Zapíná mu je upe blbě.. Ale jí to jako ubec neva.. Chudák koník.. Ale to je jedno.. Ona se jen tak nezmění.. Když nedokáže přijmout to, že jí chce někdo poradit!!!Sad Ale mě je to už jedno!!scratch
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 6:38 pm

Kamilka:Hlavně že sem jí to milionkrát vysvětlovala ale ona nééé...jo jednou sem ho měla na kruhu slezla sem ať jde na něj Terka...víš sem jí ho musela protáhnout Mad mno a on začal kolem sebe kopat..nechtěl aby na něj šla... Shocked Mad Evil or Very Mad plostě mě ona štve ten její přístup ke koni.....jezdit to jo ale to ostatní jako vůbec Evil or Very Mad Jo tu sobotu užijem do sýťa lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 6:43 pm

Verýsek: Já sem jí ho musela taky několikrát držet.. Ale ještě sem na něm nejela... Ani bych nechtěla jako.. Ona si mysli, že ty nic nevíš víš,?? A to co je správně, to ví jen a jen ona.. A pro ní nění žádnej koník dobrej.. I Blesk je pro ní už špatnej jako!! A na Sáriu si teď zase stěžovala, že jí nechce chodit.. A to ona jí nemohla dostrkat do cvalu.. A tak sem si jí vzala já.. A ona v tom měla ty její upe pidi třmeníky.. To bylo strašný jako!!! Sem myslela, že se zbláznim.. A měla to sedlo, kam se mi nevejde zade.. To bylo hrozný.. A ještě se mi to blbí sedlo protáčelo.. To byl horor jako!! Wink Rolling Eyes Ale sranda.. Mě na ní bavilo jezdit.. To ses nenudila.. Furt něco na tebe vymejšlela!!lol! flower
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 6:52 pm

Kamilka:Newim ploč ale Sára mi připomíná děsně Mejíka ale upéé děsně mi ho připomíná....i chovánim taky je taková hlavně když za skokem hned dá dolů hlavu lol! to je potom něco se tam udržet lol! Jj to byli časy....někdy bych to vrátila byla sranda pak přijel Honza a Marek já se z Markem hádala pak sme tam spali a ráno sem se šla projít s Koríkem jo to bylo jak byl uppé nadrženej na Nelku ta byla doma se mi postavil na zadní....a škrtl mi o ruku já jen stála a čuměla bys měla vidět jak sem mu vynadala Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 6:56 pm

Verýsek: mno.. to já wim mno.. newim jestli si to pamatuješ.. ale jak sem šla pro Nellku do stáje a ty jsi mi šla s Koríkem naproti.. A než sem jí udělala, tak si tam čekala venku na mě.. Už před stájí... A jak Korík k ní čuchnul.. Upe hrábnul přední nožkou.. A pak jak sem nasedala, tak jak mi jí skoro obskočil.. I KDYŽ TO JE VALACH!! To byl upe nějakej divnej.. To sem ho ubec nepobírala jako!!
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 7:02 pm

Kamilka:Mno pamatuju málem mě sundal lol! na to se nedá zapomenout a zrovna sme skákali viď???A Antoška...jesli mi stim bude skákat lol! A já to neslyšela a Tereza z martingalem já čuměla jako proč by nemohl....Ale pak sem zjistila že sněčim jinym lol! mno ale pak byl už oki.... lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 7:07 pm

Verýsek: mno.. já wim, pak byl oki.. ale jak sem vyšla ze stáje, tak to byla halda jako..Very Happy mno.. já je nepobírám jako.. když sem jí dávalabandáže, tak dělali jako kdybych to neuměla a říkali že je to tomu koni stejně k ničemu.. a stejný jako s podpínákem.. jako strašný.. že to mám mooc utáhlí atd.. jako kdybych to tomu koni numěla nandat!! to sem z toho jako fakt nemohla.. to bylo strašný!! a že se to tomu koni nemá dávat.. já tam chcípala smíchy.. a prej že se s tím nejezdí.. a největší perla byla ta, že mi řekl, že s tím pak koně nemůžou žrát.. tak to mě oddělalo.. jako kdyby koník by měl žrát když na něm jedu.. to bylo i na mě mooc!!lol! Very Happy Laughing
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 7:13 pm

Kamilka:Oni perlili moockrát jediná mladá Antoška to chápala..Ale neřikej že jim to neslušelo jak sme je zabandážovali ty čabračky a marťoš jak opravdový závoďáci a vedle sebe ještě.... I love you plostéěěě užáááá a pak mi bylo jedno co si řikaj protže já vim svý a vim rozhodně víc....protože co znich vypadávalo tak sport vyhynul Suspect
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 7:16 pm

Verýsek: mno.. to frajeři jako byli.. velký.. škoda, že nemáme tolik fotešek od nich když sme jim to nandali.. já jich mám teda upe maloučko.. jj.. mladá Antošová nás v tomhle podporovala hodně!! Ta totiž jako jediná od nich něco víc cí o koních.. Jinak ostatní jsou upe mimo jako!!!
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 7:23 pm

Kamilka:Jo a zpomínáš si jak Terka řekla Korík je bejvalej drezúrák??jako on je š*** na drezůzu ale neumí to napovely Sad jen když nechtěl poslouchat tak ty jeho překroky atd...ale myslim si kdyby to uměl na poveli tak by to S možná zvládl protože jak sem snim dělala tu úlohu tak to bylo vynikající ale jen trošku víc makat škoda že už je starej... Sad Sad Mno a ještě řikala že Nellka je parkuračka a přitom to sou kočákový koníci jak brno lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Koníci a tréninky Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 7:42 pm

Verýsek: Já tyhle jejich blbiny pak už neřešila jako!!No No No Evil or Very Mad geek
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Koníci a tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koníci a tréninky   Koníci a tréninky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Koníci a tréninky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tatranské fórum :: Dvůr :: Pokec-
Přejdi na: