Tatranské fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatranské fórum

Tatran
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Znáte valacha Quise?

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Magda Š.
"Přípravka"
Znáte valacha Quise? Default1



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 16. 02. 07

Znáte valacha Quise? Empty
PříspěvekPředmět: Znáte valacha Quise?   Znáte valacha Quise? Icon_minitimeFri Feb 16, 2007 1:22 am

Ahoj, měla bych na vás velikou prosbu - znáte valacha šimla jménem Quis? Měl by být v nějaké stáji v Ústí od 8. května 2006, byl převezen z Prahy. Je narozen 29.1. 1990 po Quoniam VII z Beta po Belendek. Jde mi jen o to, vědět, jak se má, jak vypadá, zkrátka co se s ním děje, jestli někdo z vás ví. Pokud byste mohli napsat na mail, bylo by to super. Díky předem, doufám v odpověď. Magda


presunuto z KNIHA PRANI A STIZNOSTI
"Dodrzuj kategorie Shocked "
Návrat nahoru Goto down
Pájinka =)
"Přípravka"
Znáte valacha Quise? Default1
Pájinka =)


Poeet p?íspivku : 42
Age : 32
Registration date : 09. 02. 07

Znáte valacha Quise? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znáte valacha Quise?   Znáte valacha Quise? Icon_minitimeSat Feb 24, 2007 12:05 am

Mám pocit, že jsem ho tady u ná viděla na závodech, protože si pamatuju to jméno a vím, že to byl nějakej bílej koník nebo šiml... Ale bližší info nemám No
Návrat nahoru Goto down
Pidéla
"Začátečník"
Znáte valacha Quise? Default2
Pidéla


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 09. 02. 07

Znáte valacha Quise? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znáte valacha Quise?   Znáte valacha Quise? Icon_minitimeSat Feb 24, 2007 12:30 am

ja taky myslim, ze jsem ho u nas na Tatranu videla na ofikach a na drezurce s Miskou Madarou, ale fakt si nejsem jista jestli to byl on..jo a jeste vim, ze mel kohouta!
Návrat nahoru Goto down
Pájinka =)
"Přípravka"
Znáte valacha Quise? Default1
Pájinka =)


Poeet p?íspivku : 42
Age : 32
Registration date : 09. 02. 07

Znáte valacha Quise? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znáte valacha Quise?   Znáte valacha Quise? Icon_minitimeSun Feb 25, 2007 9:40 am

jo, přesně Idea
Návrat nahoru Goto down
Káťa jandejsková
"Přípravka"
Znáte valacha Quise? Default1



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 07. 10. 08

Znáte valacha Quise? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znáte valacha Quise?   Znáte valacha Quise? Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 9:17 pm

Ahoj.... Quis je práve ted ustájen ve městě Chřibská...majitelkou je Tereza benešová vedoucí našeho jezdeckého klubu....quis na svůj věk (18 let) vypadá nádherně je bílý s drobnými občasnými hnědými flíčky ...má výbornou povanu....věnoval se profesionální drezuře ... ted jezdí jen rekreačně se svou majitelkou ... máš li zájem mám jeho foto je to soused mého koně ..... tak doefám že jsem ti pomohla Smile
Ahoj Káťa Jandejsková
Návrat nahoru Goto down
simonak.
"Přípravka"
Znáte valacha Quise? Default1



Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 10. 07. 09

Znáte valacha Quise? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znáte valacha Quise?   Znáte valacha Quise? Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 8:42 pm

nebutne jisti Mad Mad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Znáte valacha Quise? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znáte valacha Quise?   Znáte valacha Quise? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Znáte valacha Quise?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tatranské fórum :: Stáje :: Koníci-
Přejdi na: