Tatranské fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatranské fórum

Tatran
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Už se těšíte?

Goto down 
+5
Pájinka =)
Nelča
Kamilka
RomeoGTV
Jitule (Čeřeniště)
9 posters
AutorZpráva
Jitule (Čeřeniště)
"Začátečník"
Už se těšíte? Default2
Jitule (Čeřeniště)


Poeet p?íspivku : 76
Age : 34
Registration date : 12. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeThu Feb 15, 2007 10:12 pm

Ještě tu nic nebylo a tak jsem si dovolila založit.

Tak co holčiny už se těšíte na závody? Na hobíky a tak? Já na žádný ofiko závody asi letos ještě nepojedu, ale když mi Zuzka, Petra Sahibová a nebo Petra OldováSmile půjčí nějakého koníka, tak bych k vám zase ráda zajela, alespoň ta ty hobíky. lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cereniste.wz.cz
RomeoGTV
Admin
RomeoGTV


Poeet p?íspivku : 14
Age : 39
Registration date : 05. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeFri Feb 16, 2007 11:34 am

no jo uz se Vam to kvapem blizi staci se mrknout na strankach do kalendare akci...jinak doufam ze spolecne vymyslime nejake novinky a vubec nejake zprijemneni celych zavodu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.italycorpul.xf.cz
Kamilka
"Začátečník"
Už se těšíte? Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeFri Feb 16, 2007 7:22 pm

mno.. já bych taky jela ráda.. ale odešla jsem z klubu, tak newim jestli se letos někam dostanu, což ale pochybuju.. ale minulej rok to bylo prostě supeer na závodech.. ale jako ty výsledky.. ale taky ušli..Laughing i když...Very Happy lol! a co vy???
Návrat nahoru Goto down
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeFri Feb 16, 2007 9:27 pm

Máme to za pár. Výsledky jdou vždycky pomalu, ale důležité je účastnit se!!! Proto pište prosím do nové kategorie - návrhy na zlepšení
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Pájinka =)
"Přípravka"
Už se těšíte? Default1
Pájinka =)


Poeet p?íspivku : 42
Age : 32
Registration date : 09. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 7:38 pm

Tak lidišky, já se těším na hobbyky úplně moooc bounce Twisted Evil Včera jsem se konečně koukala na dvd z hobbyků cyclops Protože jsme předtím měli pc, na kterým nebyla možnost si spustit dvd... A teď máme nový pc, tak jsem se na ty dývka mrkla... A docela jsem se pobavila u toho kotrmelce ped žolíkem... Noo, odbočuju od tématu... prostě se těšííííím geek
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Už se těšíte? Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeMon Feb 19, 2007 11:28 am

Pájinka: mno.. to já se taky těším.. ale tenhle rok se na závody nepodívám.. možná jen jako divák.. Sad bohužel mno.. mám taky doma dvd jak sem byla na závodech a upe sem umírala smíchy.. to nešlo... jak se mi tam Matýsek přímo plazil.. mno.. smíchy sem umírala a já ještě ty ksichtíky.. ale radši neřeším... No Very Happy
Návrat nahoru Goto down
werunka
"Přípravka"
Už se těšíte? Default1
werunka


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 19. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeMon Feb 19, 2007 11:28 am

ahoojky kímíšku!!! mno jo no letost asi ne ale příští rok by ses tam dostat mohla ne??? se Shadou Very Happy ne???
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Už se těšíte? Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeMon Feb 19, 2007 11:29 am

werunka: mno.. tenhle rok určitě ne mno.. ale tak když by jsme na sobě hodně praqcovali tak by jsme to mohli příští rok zvládnout.. ale on je šikovnej to bude oki.. to dáme.. takže se jako těším.. ale snad to s nim bude vše ok!!! Rolling Eyes alee joo.. určitě!!! Smile
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Už se těšíte? Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeMon Feb 19, 2007 11:31 am

Verýsek: joo.. snad to s nim zvládne.. věřím tomu, že joo.. on bude hezky skákat.. ale newim jak Verunka mno.. tak kdyžtak za ním jenom povlaje.. to je taky dobrý nee??? Laughing Very Happy lol!
Návrat nahoru Goto down
werunka
"Přípravka"
Už se těšíte? Default1
werunka


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 19. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeMon Feb 19, 2007 11:31 am

mno jasný mno ale sem zvědavá jak to vzvládnu s bonym!!! náš arabský hřabeček!!! ale snad bude v kludu ale nejhorší to bude na jeře víš jak bude vyvádět?? ty jo!!!!
Návrat nahoru Goto down
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeTue Feb 20, 2007 9:30 pm

At hobby nebo ofi... mile damy, dulezity je pristup za cely rok. Laska, pile k trenovani a ne jen k tomu(respekt k trenerovi). Malinko tady z tech vasich slov čiří... neco divneho. Zaklad je nekde vydrzet, zamilovat si toho konika a kdyz mate pocit, ze uz neni nic co pro nej muzete udelat.tak pak je to ono.Pak bych zacla resit zavody nebo to jake budu mit vysledky. a i kdybych kvuli tomu memu brouckovi byla vzdycky posledni tak to delam s nim a to je na tom to nadherne! nemyslim to jako kazani jen jako neco zamysleni...
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Kamilka
"Začátečník"
Už se těšíte? Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Už se těšíte??   Už se těšíte? Icon_minitimeTue Feb 20, 2007 10:07 pm

Milá Nelčo.. jak jde vidět, tak jsi to celé, tak trochu nepochopila!! Ubec nechápu co jsi myslela tím respektem k trenérovi.. Je jasný, že jestli toho koníka nemáš ráda a chceš na něm jezdit jen kvůli tomu, že je dobrej a dobře skáče nebo něco takovýho, tak to je o ničem!! Vím to sama.. A dokonce ze své zkušenosti!! Nejde o výkonnost koně.. Ale o to co seš pro něj schopná udělat!! Musíš do toho dát i srdíško.. Koníci nejsou jen takový tvorové.. Ale řekla bych, že ty tohle mooc dobře chápeš jak to myslim.. pak je to teprve ono.. vim.. můžeš se pak radovat z toho co jste spolu dokázali.. tohle chápu taky.. a už sem to mooc dobře poznala.. pak tě to vše celé u koní mnohem více baví!! a těšíš se z toho co pak vždy zase spolu někdy podniknete!! Koně nejsou jen o závodění!!!! A nebo o úspěchu!! Ale to ty víš mooc dobře sama.. Jelikož by jsi mi pak nepsala to co si o tom myslíš ty!!!Shocked
Návrat nahoru Goto down
Verýsek
"Začátečník"
Už se těšíte? Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeTue Feb 20, 2007 10:14 pm

Nelčí:Jo to je fakt....není to výkonosti koní třeba já jak sem odešla tak sem jezdila jen tak u jednich lidí...super koníci Korísek nic neuměl ani nedokázal skočit 70cm...celý prázdniny sem snim trénovala a mooc ho miluju a plostě sme jen tak zase skákali a on semnou přešel i 120cm byla sem mooc šťastná plotože když mi holky řekli měli sme Koríka a nechtěl nám skákat a já na něj sedla a šel mi co sem chtěla tak to mě mooc zahřálo u srdíčka poznala sem že mě má rád a i když sme šli jen tak po louce bez ničeho tak šel vedle mě a koukal na mě...to bylo to nejlepší v mim životě....plostě sem poznala že to není jen o koni jakou má výkonost ale zjistila sem když tě ten kůň má fakt mooc rád tak by i za tebe život položil a to si vážim ze všeho nejvíc....o tomhle jsou koníci a né jen o závodění...hlavně o důvěře k druhýmu....
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Jitule (Čeřeniště)
"Začátečník"
Už se těšíte? Default2
Jitule (Čeřeniště)


Poeet p?íspivku : 76
Age : 34
Registration date : 12. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeTue Feb 20, 2007 11:28 pm

Koně nedělám jenom pro výkony. A kdybych měla, tak bych musela už dávno skončit. Těším se na každou chvilku, kterou strávím v jejich přítomnosti... Jednu koňskou lásku jsem bohužel ztratila... Ale ne kvůli tomu, že bych od ní odešla, ale kvůli tomu, že ona odešla na věčné pastviny a to jí bylo teprve 5... Ale nějak se musí jít dál a tak jsem si vybudovala stejný vztah ke jejímu synovi - mému koníkovi Skippymu. Myslím, že je to alespoň trošku oboustranný, i když jsme teprve na začátku. Nevadí mi se s ním courat po procházkách. Jsem s ním moc ráda a až spolu začnem jezdit to teprve bude... A až třeba jednou pojedem na Tatránek a dostaneme třeba malinkatou mašličku za účast bude to pro mě něco úžasnýh. A i kdyby ne. Tak to nic nezmění. Ale předtím ještě předchází už ta zmiňovaná dřina... A tý bylo, je a bude vždycky dost...
Návrat nahoru Goto down
http://cereniste.wz.cz
Miškutálek
"Přípravka"
Už se těšíte? Default1
Miškutálek


Poeet p?íspivku : 41
Age : 39
Registration date : 13. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 11:57 am

Nejvíc se těším já tom věřte. lol!
Návrat nahoru Goto down
Pidéla
"Začátečník"
Už se těšíte? Default2
Pidéla


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 09. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 2:25 pm

njn to je nase nedockava Misicka ta o tom basnikuje kazdy den lol!
Návrat nahoru Goto down
RomeoGTV
Admin
RomeoGTV


Poeet p?íspivku : 14
Age : 39
Registration date : 05. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 4:47 pm

Tema procisteno Shocked
Návrat nahoru Goto down
http://www.italycorpul.xf.cz
Verýsek
"Začátečník"
Už se těšíte? Default2



Poeet p?íspivku : 113
Age : 32
Registration date : 18. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 10:48 pm

oki budu s dávat pozor lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.verykkone.websnadno.cz
Kamilka
"Začátečník"
Už se těšíte? Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 11:12 pm

Já si bududm uset taky dávat pozor.. Hodně mýho toho bylo smazáno...Suspect rendeer
Návrat nahoru Goto down
Pájinka =)
"Přípravka"
Už se těšíte? Default1
Pájinka =)


Poeet p?íspivku : 42
Age : 32
Registration date : 09. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeFri Feb 23, 2007 11:50 pm

Joo, Mišičko, věřim, že se nejvíc těšíš, pže o tom pořád mluvíš lol!
Taky se uplně moooc těšim!!! Jo, jinak já se taky těšiiiiim!!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kamilka
"Začátečník"
Už se těšíte? Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeSat Feb 24, 2007 12:53 am

Kdo by se netěšil žee??? Very Happy lol!
Návrat nahoru Goto down
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeSun Mar 25, 2007 10:47 pm

Už se nám to krátí ... 7. dubna nás již čekají první hobby závody. Tak koukejte dorazit... viz. záložka kalendar akci
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Kamilka
"Začátečník"
Už se těšíte? Default2



Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Registration date : 16. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 12:21 am

A kdo pojede?? teďka ty hobbyky?? Je tu někdo??
Návrat nahoru Goto down
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 10:41 am

Od nás z tatranu snad všichni Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Pidéla
"Začátečník"
Už se těšíte? Default2
Pidéla


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 09. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 3:59 pm

TY JO TO STRASNE RYCHLE UTEKLO A JA PORAD NEMAM JESTE TU UZDECKU!!ALE DOCELA SE TESIM!!JSEM ZVEDAVA KOLIK PRIJDE LIDI!!??
Návrat nahoru Goto down
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 2:00 pm

Doufám, že hodně... a taky doufám, že Pepíček bude redy Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 2:00 pm

Doufám, že hodně... a taky doufám, že Pepíček bude redy Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Nelča
Admin
Nelča


Poeet p?íspivku : 139
Age : 35
Registration date : 06. 02. 07

Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 2:00 pm

Doufám, že hodně... a taky doufám, že Pepíček bude redy Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.rekon.unas.cz
Sponsored content





Už se těšíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se těšíte?   Už se těšíte? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Už se těšíte?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tatranské fórum :: Závody a výsledky :: Hobbyky-
Přejdi na: